шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор Dell Alienware AW2725D

Ціни39Опис Відгуки  Обговорення1Корисне3Аксесуари
Купити монітор Dell Alienware AW2725D за ціною від 27794 грн.
Відео 1Фото 8

Характеристики та опис Dell Alienware AW2725D

Габарити без підставки (мм): 610x356x70; Габарити (мм): 610x516x206; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Adaptive-Sync; NVIDIA сумісність: NVIDIA G-Sync Compatible; AMD сумісність: AMD FreeSync Premium Pro;єми (додатково): PBP (Picture by Picture)
Колір
Тип
ігровий монітор
Діагональ
26.7 "
Тип матриці
QD-OLED
Покриття екрана
глянцеве / Anti-Reflective /
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9)
Час відгуку (GtG)
0.03 мс
Габарити (ШхВхТ)
610x516x206 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 27 794  до 39 399 грн.
Монітор 27" DELL AW2725D (210-BRZW) 210-BRZW
Moyo.ua (Київ)
28 414 грн.
← купити
Dell Монітор Dell Alienware AW2725D Interstellar Indigo 27 (210-BRZW)
MTA.ua (Київ)
29 819 грн.
← купити
Монітор DELL Alienware AW2725D (210-BRZW) 210-BRZW
FOXTROT.UA (Київ)
30 101 грн.
← купити
Монітор Dell AW2725D (210-BRZW) 210-BRZW
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монітор DELL 27" AW2725D 2xHDMI, DP, USB QD-OLED, 2560x1440, 280Hz, 0.03ms, DCI-P3 99.3, G-SYNC 210-BRZW
ШО (Київ)
31 247 грн.
← купити
Монітор Dell 27" AW2725D QD-OLED 280Hz 210-BRZW (UA)
Jabko.ua (Львів)
29 799 грн.
← купити
Монітор Dell AW2725D (210-BRZW) - 27" QD-OLED / 2560×1440 / 280 Гц / AMD FreeSync Premium Pro, Nvidia G-Sync / Pivot / HAS 2
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор Dell 27" AW2725D (210-BRZW) QD-OLED Dark Blue 280Hz 210-BRZW
Click.ua (Київ)
29 111 грн.
← купити
Монітор Dell 27" AW2725D (210-BRZW) Black 210-BRZW
Telemart.ua (Київ)
29 915 грн.
← купити
Монітор Dell Alienware AW2725D (210-BRZW) Alienware AW2725D (210-BRZW)
Denika.ua (Харків)
28 135 грн.
← купити
Монітор Dell AW2725D (210-BRZW) 210-BRZW
E-server.com.ua (Київ)
29 117 грн.
← купити
Монітор Dell Alienware AW2725D
Semtech.com.ua (Луцьк)
30 034 грн.
← купити
Монітор 27" Dell Alienware AW2725D (210-BRZW) Dark Blue 210-BRZW
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Монітор DELL 27" AW2725D 2xHDMI, DP, USB QD-OLED, 2560x1440, 280Hz, 0.03ms, DCI-P3 99.3, G-SYNC, FreeSync, Pivot, HDR
Mobicase.net (Київ)
← купити
Монітор Dell AW2725D (210-BRZW)
Q-techno.com.ua (Київ)
30 096 грн.
← купити
Монітор DELL 27" AW2725D 2xHDMI, DP, USB QD-OLED, 2560x1440, 280Hz, 0.03ms, DCI-P3 99.3, G-SYNC, FreeSync, Pivot, H
Nkt.ua (Київ)
28 341 грн.
← купити
Монітор Dell AW2725D (210-BRZW) 210-BRZW
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор DELL 27" AW2725D 2xHDMI, DP, USB QD-OLED, 2560x1440, 280Hz, 0.03ms, DCI-P3 99.3, G-SYNC, FreeSync, Pivot, HDR (210-B
Rincom.in.ua (Чернівці)
← купити
Монітор Dell 27" AW2725D (210-BRZW) QD-OLED Dark Blue 280Hz 210-BRZW
icom.net.ua (Київ)
27 794 грн.
← купити
DELL Alienware AW2725D (210-BRZW)
Tehnomart.com (Київ)
29 688 грн.
← купити
Монітор Dell Alienware AW2725D
Timesport.com.ua (Львів)
30 062 грн.
← купити
Монітор Dell Alienware AW2725D 27" (210-BRZW) UA 210-BRZW
Sota.store (Київ)
29 431 грн.
← купити
Монітор Alienware AW2725D (210-BRZW)
Tv-mir.com.ua (Київ)
29 445 грн.
← купити
Монітор DELL 27" AW2725D 2xHDMI, DP, USB QD-OLED, 2560x1440, 280Hz, 0.03ms, DCI-P3 99.3, G-SYNC, FreeSync, Pivot, HDR 210-BR
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Монітор dell 27" aw2725d 2xHDMI, dp, usb qd-oled, 2560x1440, 280Hz, 0.03ms, dci-p3 99.3, g-sync, FreeSync, Pivot, hdr 210-br
Tviy-Dim.com (Київ)
29 895 грн.
← купити
Dell DELL AW2725D (210-BRZW) 210-brzw
Kvshop.com.ua (Київ)
30 199 грн.
← купити
Dell Монітор DELL 27" AW2725D 2xHDMI, DP, USB QD-OLED, 2560x1440, 280Hz, 0.03ms, DCI-P3 99.3, G-SYNC, FreeSync, Pivot, HDR E
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Монітор 27" Dell AW2725D (210-BRZW) 2560x1440 (QHD, 2K) QD-OLED 280 Hz 210-BRZW
Compx.ua (Київ)
28 550 грн.
← купити
Монітор 27" Dell Alienware QD-OLED Gaming AW2725D (210-BRZW)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell Alienware AW2725D
Zaua.store (Львів)
30 031 грн.
← купити
Монітор DELL 27" AW2725D 2xHDMI, DP, USB QD-OLED, 2560x1440, 280Hz, 0.03ms, DCI-P3 99.3, G-SYNC, FreeSync, Pivot, HDR (210-B
Rozetka.ua (Київ)
34 742 грн.
← купити
Монітор Dell Alienware AW2725D (210-BRZW)
Rozetka.ua (Київ)
29 542 грн.
← купити
Монітор Dell AW2725D (210-BRZW)
Rozetka.ua (Київ)
32 420 грн.
← купити
Монітор dell 27" aw2725d 2xHDMI, dp, usb qd-oled, 2560x1440, 280Hz, 0.03ms, dci-p3 99.3, g-sync, FreeSync, Pivot, hdr 210-br
Rozetka.ua (Київ)
32 354 грн.
← купити
Монітор 27" Dell Alienware AW2725D (210-BRZW) QD-OLED 280Hz 2560x1440 Black
Rozetka.ua (Київ)
39 399 грн.
← купити
Монітор Dell 27" AW2725D QD-OLED QHD OLED 280Hz (210-BRZW)
Rozetka.ua (Київ)
30 906 грн.
← купити
Монітор Dell AW2725D (210-BRZW) Dell 210-BRZW 1046119
Rozetka.ua (Київ)
37 506 грн.
← купити
Монітор 27" Dell AW2725D 2560x1440 280Hz QD-OLED HDMI USB VESA Чорний (210-BRZW)
Rozetka.ua (Київ)
34 288 грн.
← купити
Монітор Dell AW2725D (210-BRZW)
Rozetka.ua (Київ)
30 546 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell Alienware AW2725D, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Dell Alienware AW2725D. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Dell Alienware AW2725D у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія