шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор Dell Alienware AW3225QF

Ціни59Опис Відгуки  Обговорення  Корисне9Аксесуари
Купити монітор Dell Alienware AW3225QF за ціною від 46707 грн.
Відео 29Фото 7

Характеристики та опис Dell Alienware AW3225QF

Габарити без підставки (мм): 716x422x106; Габарити (мм): 716x583x306; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Регулювання висоти; Поворот екрана; Adaptive-Sync; NVIDIA сумісність: NVIDIA G-Sync Compatible;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' Швидка зарядка; USB-C: 1x5Gbps; USB-A: 3x5Gbps; HDMI: 2xHDMI v2.1
Колір
Тип
ігровий монітор
Діагональ
31.6 "
Тип матриці
QD-OLED
Покриття екрана
глянцеве / Anti-Reflection /
Роздільна здатність
3840x2160 (16:9)
Час відгуку (GtG)
0.03 мс
Габарити (ШхВхТ)
716x583x306 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  40000 грн.    до  65000 грн.

від 46 707  до 67 451 грн.
Монітор 32" DELL Alienware AW3225QF QD-OLED (210-BLLV) 210-BLLV
Moyo.ua (Київ)
53 024 грн.
← купити
Монітор 31.6" DELL AW3225QF (210-BLLV) 210-BLLV
Artline.ua (Київ)
50 999 грн.
← купити
Dell Монітор Dell AW3225QF Black 31.6 (210-BLLV)
MTA.ua (Київ)
56 209 грн.
← купити
Монітор Alienware 31.6` AW3225QF QD-OLED (210-BLLV)
Touch (Дніпро)
52 799 грн.
← купити
Монітор DELL AW3225QF (210-BLLV) 210-BLLV
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Монітор Dell AW3225QF (210-BLLV) 210-BLLV
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монітор ігровий 32" Dell Alienware AW3225QF QD-OLED (210-BLLV)
АЛЛО (Київ)
53 529 грн.
← купити
Монітор DELL 31.6" AW3225QF 2xHDMI, DP, USB, QD-OLED, 3840x2160, 240Hz, 0.03ms, DCI-P3 99, CURVED, 210-BLLV
ШО (Київ)
58 946 грн.
← купити
Монітор Dell 31.6" Alienware AW3225QF OLED 240Hz 210-BLLV (UA)
Jabko.ua (Львів)
54 499 грн.
← купити
Монітор Dell Alienware AW3225QF (210-BLLV)
Цифра (Київ)
55 085 грн.
← купити
Монітор Dell Alienware AW3225QF (210-BLLV)
Stls.store (Київ)
← купити
Монітор Dell AW3225QF QD OLED Black (210-BLLV) - 31.6" QD-OLED / 3840×2160 / 240 Гц / Nvidia G-Sync / HAS 210-BLLV
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор Dell 32" AW3225QF (210-BLLV) QD OLED Black/White 240Hz 210-BLLV
Click.ua (Київ)
54 966 грн.
← купити
Монітор Dell 31.6" Alienware AW3225QF (210-BLLV) White/Black 210-BLLV
Telemart.ua (Київ)
56 485 грн.
← купити
Монітор Dell AW3225QF (210-BLLV) 210-BLLV
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Alienware AW3225QF (210-BLLV)
Zaua.store (Львів)
48 428 грн.
← купити
Dell Монітор 31.6" aw3225qf 2xHDMI, dp, usb, qd-oled, 3840x2160, 240Hz, 0.03ms, dci-p3 99, curved, g-sync, FreeSync, Pivot,
Tviy-Dim.com (Київ)
56 382 грн.
← купити
Монітор Alienware AW3225QF (210-BLLV) AW3225QF (210-BLLV)
Denika.ua (Харків)
49 888 грн.
← купити
Alienware AW3225QF (210-BLLV) 210-BLLV
Luckylink.kiev.ua (Київ)
49 500 грн.
← купити
Монітор Alienware AW3225QF (210-BLLV) UA 210-BLLV
Sota.store (Київ)
55 047 грн.
← купити
Dell Alienware AW3225QF (210-BLLV) AlienwareAW3225QF(210-BLLV)
COMFY.ua (Київ)
53 025 грн.
← купити
Монітор Alienware AW3225QF (210-BLLV)
Semtech.com.ua (Луцьк)
48 431 грн.
← купити
Монітор Dell 31.6" AW3225QF (210-BLLV) 210-BLLV
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Монітор Alienware AW3225QF (210-BLLV) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
53 262 грн.
← купити
Монітор DELL 31.6" AW3225QF 2xHDMI, DP, USB, QD-OLED, 3840x2160, 240Hz, 0.03ms, DCI-P3 99, CURVED, G-SYNC, FreeSync, Pivot,
Mobicase.net (Київ)
54 819 грн.
← купити
Монітор Dell AW3225QF (210-BLLV)
Q-techno.com.ua (Київ)
49 926 грн.
← купити
Монітор DELL 31.6" AW3225QF 2xHDMI, DP, USB, QD-OLED, 3840x2160, 240Hz, 0.03ms, DCI-P3 99, CURVED, G-SYNC, FreeSync, Pivot,
Comtrading.ua (Київ)
51 016 грн.
← купити
Монітор DELL 31.6" AW3225QF 2xHDMI, DP, USB, QD-OLED, 3840x2160, 240Hz, 0.03ms, DCI-P3 99, CURVED, G-SYNC, FreeSync
Nkt.ua (Київ)
53 029 грн.
← купити
Монітор Dell AW3225QF (210-BLLV) 210-BLLV
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Вигнутий ігровий монітор Alienware AW3225QF 32" 4K QD-OLED 240 Гц 0,03 мс 210-BLLV
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
49 155 грн.
← купити
Монітор DELL 31.6" AW3225QF 2xHDMI, DP, USB, QD-OLED, 3840x2160, 240Hz, 0.03ms, DCI-P3 99, CURVED, G-SYNC, FreeSync, Pivot,
Rincom.in.ua (Чернівці)
← купити
Монітор Dell 32" AW3225QF (210-BLLV) QD OLED Black/White 240Hz 210-BLLV
icom.net.ua (Київ)
51 116 грн.
← купити
Ігровий Монітор LCD 31.6" Dell AW3225QF
Citrus.ua (Київ)
← купити
DELL Alienware AW3225QF (210-BLLV)
Tehnomart.com (Київ)
52 766 грн.
← купити
Монітор Dell 31.6" Alienware AW3225QF White/Black (210-BLLV)
Zhuk.ua (Київ)
53 865 грн.
← купити
Alienware AW3225QF (210-BLLV)
TEHNOS.UA (Київ)
46 707 грн.
← купити
Монітор DELL 31.6" AW3225QF 2xHDMI, DP, USB, QD-OLED, 3840x2160, 240Hz, 0.03ms, DCI-P3 99, CURVED, G-SYNC, FreeSync, Pivot,
ACDC.com.ua (Київ)
51 564 грн.
← купити
Dell Alienware AW3225QF (210-BLLV) 210-BLLV
Game-shop.com.ua (Київ)
48 599 грн.
← купити
Монітор Dell Alienware AW3225QF (210-BLLV)
Tv-mir.com.ua (Київ)
47 250 грн.
← купити
Монітор Dell AW3225QF (210-BLLV) (210-BLLV)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Монітор 31.6" Dell AW3225QF Curved UHD QD-OLED 240Hz (210-BLLV)
MAUDAU (Київ)
60 511 грн.
← купити
Dell DELL AW3225QF (210-BLLV) 210-bllv
Kvshop.com.ua (Київ)
56 799 грн.
← купити
Dell Монітор 31.6" AW3225QF 2xHDMI, DP, USB, QD-OLED, 3840x2160, 240Hz, 0.03ms, DCI-P3 99, CURVED, G-SYNC, FreeSync, Pivot,
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Монітор 31.6" Dell AW3225QF Curved (210-BLLV) 3840х2160 (UHD, 4K) QD-OLED 240 Hz 210-BLLV
Compx.ua (Київ)
54 416 грн.
← купити
Монітор 32" Dell Alienware AW3225QF QD-OLED (210-BLLV)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор Alienware AW3225QF (210-BLLV)
Timesport.com.ua (Львів)
48 425 грн.
← купити
Монітор Alienware AW3225QF (210-BLLV)
Tomdom.in.ua (Львів)
48 434 грн.
← купити
Монітор Alienware AW3225QF (210-BLLV)
Saren.com.ua (Львів)
48 435 грн.
← купити
Монітор Alienware AW3225QF (210-BLLV)
Smartmag.biz.ua (Львів)
47 773 грн.
← купити
Монітор DELL AW3225QF (210-BLLV)
Rozetka.ua (Київ)
62 240 грн.
← купити
Монітор Alienware AW3225QF QD-OLED (210-BLLV) [131046]
Rozetka.ua (Київ)
54 599 грн.
← купити
Монітор Dell AW3225QF (210-BLLV)
Rozetka.ua (Київ)
57 310 грн.
← купити
Монітор dell 31.6" aw3225qf 2xHDMI, dp, usb, qd-oled, 3840x2160, 240Hz, 0.03ms, dci-p3 99, curved, g-sync, FreeSync, Pivot,
Rozetka.ua (Київ)
59 651 грн.
← купити
Монітор 31.6" Dell AW3225QF Curved UHD QD-OLED 240Hz (210-BLLV)
Rozetka.ua (Київ)
57 587 грн.
← купити
Монітор DELL 31.6" AW3225QF 2xHDMI, DP, USB, QD-OLED, 3840x2160, 240Hz, 0.03ms, DCI-P3 99, CURVED, G-SYNC, FreeSync, Pivot,
Rozetka.ua (Київ)
64 640 грн.
← купити
Монітор 32" Dell Alienware AW3225QF QD-OLED (210-BLLV)
Rozetka.ua (Київ)
52 299 грн.
← купити
Монітор Dell 32" AW3225QF (210-BLLV)
Rozetka.ua (Київ)
67 451 грн.
← купити
Монітор Dell AW3225QF 31.6 дюймів QD-OLED 4K 240 Гц HDMI USB FreeSync ігровий Чорний/Білий (210-BLLV)
Rozetka.ua (Київ)
63 136 грн.
← купити
Монітор вигнутий 31.6" Dell AW3225QF, Black/Grey
Rozetka.ua (Київ)
59 455 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell Alienware AW3225QF, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Dell Alienware AW3225QF. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Dell Alienware AW3225QF у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія