шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор Dell Plus S3225QS за ціною від 17888 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Dell Plus S3225QS

Габарити без підставки (мм): 713x413x61; Габарити (мм): 713x546x222; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; AMD сумісність: AMD FreeSync Premium;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' HDMI: 2xHDMI v2.1; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v1.4; Підтримка HDR
Колір
Тип
монітор
Діагональ
31.5 "
Тип матриці
*VA
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
3840x2160 (16:9)
Час відгуку (GtG)
4 мс / овердрайв /
Габарити (ШхВхТ)
713x546x222 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 17 888  до 21 459 грн.
Монітор 31.5" DELL Plus S3225QS (210-BQWP) 210-BQWP
Moyo.ua (Київ)
18 310 грн.
← купити
Монітор Dell 31.5" S3225QS (210-BQWP) (UA) 210-BQWP
Jabko.ua (Львів)
20 049 грн.
← купити
Монітор Dell S3225QS (210-BQWP)
Timesport.com.ua (Львів)
20 016 грн.
← купити
Монітор Dell S3225QS (210-BQWP) S3225QS (210-BQWP)
Denika.ua (Харків)
18 660 грн.
← купити
Монітор Dell S3225QS (210-BQWP) 210-BQWP
Voxel.com.ua (Київ)
17 888 грн.
← купити
Монітор Dell 31,5 дюйма Plus S3225QS (210BQWP)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
19 738 грн.
← купити
Монітор DELL 31.5" S3225QS 2xHDMI, DP, MM, VA, 3840x2160, 120Hz, 4ms, sRGB 99, FreeSync, HAS (210-BQWP)
Nkt.ua (Київ)
19 286 грн.
← купити
Монітор Dell Plus S3225QS 32" 4K VA 120 Гц 4 мс KL32210BQWP131
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
19 331 грн.
← купити
Монітор DELL 31.5" S3225QS 2xHDMI, DP, MM, VA, 3840x2160, 120Hz, 4ms, sRGB 99, FreeSync, HAS (210-BQWP)
ACDC.com.ua (Київ)
19 629 грн.
← купити
Монітор Dell S3225QS (210-BQWP)
Semtech.com.ua (Луцьк)
20 022 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell Plus S3225QS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Dell Plus S3225QS. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Dell Plus S3225QS у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія