шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор Dell Pro Plus P2725QE

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити монітор Dell Pro Plus P2725QE за ціною від 20888 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Dell Pro Plus P2725QE

Габарити без підставки (мм): 613x357x50; Габарити (мм): 613x536x189; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' Швидка зарядка; USB-C: 1x5Gbps; USB-A: 3x5Gbps; Power Delivery; HDMI: HDMI v2.1; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v1.4
Колір
Тип
монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
3840x2160 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
613x536x189 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 20 888  до 28 969 грн.
Монітор 27" DELL Pro Plus P2725QE (210-BRDS) 210-BRDS
Moyo.ua (Київ)
22 179 грн.
← купити
Монітор 27" Dell P2725QE (210-BRDS) 210-BRDS
Artline.ua (Київ)
21 888 грн.
← купити
Dell Монітор Dell P2725QE Black Silver 27 (210-BRDS)
MTA.ua (Київ)
23 499 грн.
← купити
Монітор DELL P2725QE 210-BRDS
FOXTROT.UA (Київ)
22 226 грн.
← купити
Монітор Dell P2725QE (210-BRDS) 210-BRDS
Itbox.ua (Київ)
21 984 грн.
← купити
Монітор 27" DELL P2725QE (210-BRDS)
АЛЛО (Київ)
23 159 грн.
← купити
Монітор Dell 27" P2725QE (210-BRDS) (UA) 210-BRDS
Jabko.ua (Львів)
21 979 грн.
← купити
Монітор Dell P2725QE (210-BRDS) - 27" IPS / 3840×2160 / 100 Гц / Pivot / HAS 210-BRDS
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор Dell P2725QE (210-BRDS) 210-BRDS
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell 27" P2725QE (210-BRDS) Black/Silver 210-BRDS
Telemart.ua (Київ)
23 978 грн.
← купити
Монiтор Dell 27" P2725QE (210-BRDS) IPS Gray 100Hz 210-BRDS
Click.ua (Київ)
23 308 грн.
← купити
Монітор Dell P2725QE (210-BRDS)
Tomdom.in.ua (Львів)
22 832 грн.
← купити
Dell P2725QE (210-BRDS)
Tehnomart.com (Київ)
22 768 грн.
← купити
Монітор Dell P2725QE (210-BRDS) P2725QE (210-BRDS)
Denika.ua (Харків)
21 922 грн.
← купити
Монітор Dell P2725QE (210-BRDS)
Semtech.com.ua (Луцьк)
24 036 грн.
← купити
Монітор Dell P2725QE (210-BRDS) 210-BRDS
E-server.com.ua (Київ)
23 487 грн.
← купити
Монітор DELL P2725QE (210-BRDS) UA 210-BRDS
Sota.store (Київ)
23 787 грн.
← купити
Монітор 27" Dell P2725QE (210-BRDS) Grey 210-BRDS
Vodafone.ua (Київ)
22 299 грн.
← купити
Монітор 27" DELL Pro Plus P2725QE (210-BRDS) 210-BRDS
Voxel.com.ua (Київ)
20 888 грн.
← купити
Монітор Dell 27" P2725QE (210BRDS)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
22 188 грн.
← купити
Монітор DELL 27" P2725QE HDMI, DP, USB-C, RJ-45, IPS, 3840x2160, 100Hz, sRGB 99, Pivot
Mobicase.net (Київ)
23 269 грн.
← купити
Мо��ітор DELL 27" P2725QE HDMI, DP, USB-C, RJ-45, IPS, 3840x2160, 100Hz, sRGB 99, Pivot 210-BRDS
Comtrading.ua (Київ)
21 656 грн.
← купити
Монітор DELL 27" P2725QE HDMI, DP, USB-C, RJ-45, IPS, 3840x2160, 100Hz, sRGB 99, Pivot (210-BRDS)
Nkt.ua (Київ)
22 543 грн.
← купити
Монітор DELL 27" P2725QE HDMI, DP, USB-C, RJ-45, IPS, 3840x2160, 100Hz, sRGB 99, Pivot (210-BRDS)
Rincom.in.ua (Чернівці)
23 859 грн.
← купити
Монiтор Dell 27" P2725QE (210-BRDS) IPS Gray 100Hz 210-BRDS
icom.net.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell P2725QE (210-BRDS)
Tv-mir.com.ua (Київ)
23 212 грн.
← купити
Dell P2725QE (210-BRDS) 210-BRDS
Luckylink.kiev.ua (Київ)
23 906 грн.
← купити
Dell Pro P2725QE (210-BRDS) ProP2725QE(210-BRDS)
COMFY.ua (Київ)
22 139 грн.
← купити
Монітор 27" Dell P2725QE UHD IPS 100Hz (210-BRDS)
MAUDAU (Київ)
25 390 грн.
← купити
Dell DELL Pro Plus P2725QE (210-BRDS) 210-brds
Kvshop.com.ua (Київ)
24 199 грн.
← купити
Dell Монітор 27" P2725QE HDMI, DP, USB-C, RJ-45, IPS, 3840x2160, 100Hz, sRGB 99, Pivot E-210-BRDS
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Монітор 27" Dell P2725QE (210-BRDS) 3840х2160 (UHD, 4K) IPS 100 Hz 210-BRDS
Compx.ua (Київ)
22 859 грн.
← купити
Монітор 27" Dell Pro Plus P2725QE (210-BRDS)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell P2725QE (210-BRDS)
Timesport.com.ua (Львів)
24 030 грн.
← купити
Монітор Dell P2725QE (210-BRDS)
Zaua.store (Львів)
24 033 грн.
← купити
Монітор DELL P2725QE (210-BRDS)
Rozetka.ua (Київ)
27 041 грн.
← купити
Монітор Dell P2725QE (210-BRDS)
Rozetka.ua (Київ)
25 764 грн.
← купити
Монітор Dell 27" P2725QE (210-BRDS) IPS Gray 100Hz
Rozetka.ua (Київ)
27 480 грн.
← купити
Монітор Dell P2725QE (210-BRDS)
Rozetka.ua (Київ)
23 018 грн.
← купити
Монітор Dell P2725QE (210-BRDS)
Rozetka.ua (Київ)
25 127 грн.
← купити
Монітор dell 27" p2725qe hdmi, dp, usb-c, rj-45, ips, 3840x2160, 100Hz, sRGB 99, Pivot 210-brds
Rozetka.ua (Київ)
25 943 грн.
← купити
Монітор 27" Dell P2725QE UHD IPS 100Hz (210-BRDS)
Rozetka.ua (Київ)
24 748 грн.
← купити
Монітор Dell P2725QE (210-BRDS)
Rozetka.ua (Київ)
27 062 грн.
← купити
Монітор Dell P2725QE (210-BRDS)
Rozetka.ua (Київ)
28 969 грн.
← купити
Монітор DELL 27" P2725QE HDMI, DP, USB-C, RJ-45, IPS, 3840x2160, 100Hz, sRGB 99, Pivot
Rozetka.ua (Київ)
27 438 грн.
← купити
Монітор Dell P2725QE 27 дюймів IPS 4K 100Hz HDMI RJ45 USB для офісу Чорний/Сріблястий (210-BRDS)
Rozetka.ua (Київ)
28 079 грн.
← купити
Монітор Dell P2725QE (210-BRDS)
Rozetka.ua (Київ)
24 372 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell Pro Plus P2725QE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Dell Pro Plus P2725QE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Dell Pro Plus P2725QE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія