шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор Dell Pro Plus P3425WE

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити монітор Dell Pro Plus P3425WE за ціною від 23699 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Dell Pro Plus P3425WE

Габарити без підставки (мм): 816x433x83; Габарити (мм): 816x541x229; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Регулювання висоти; Поворот екрана; Flicker-Free; PBP (Picture by Picture);єми (додатково): KVM-перемикач; Роз' Швидка зарядка; USB-C: 1x5Gbps; USB-A: 3x5Gbps; Power Delivery; HDMI: HDMI v2.1
Колір
Тип
монітор
Діагональ
34.1 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
3440x1440 (21:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
816x541x229 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  19000 грн.    до  31000 грн.

Dell Pro 34 Plus USB-C Hub Monitor (P3425WE) Review | PCMag
від 23 699  до 33 099 грн.
Монітор 34.1" Dell P3425WE (210-BRDR) 210-BRDR
Artline.ua (Київ)
23 699 грн.
← купити
Монітор DELL P3425WE 210-BRDR
FOXTROT.UA (Київ)
24 549 грн.
← купити
Dell Монітор Dell P3425WE Black Silver 34 (210-BRDR)
MTA.ua (Київ)
26 899 грн.
← купити
Монітор Dell P3425WE (210-BRDR) 210-BRDR
Itbox.ua (Київ)
24 604 грн.
← купити
Монітор Dell 34" P3425WE IPS 100Hz 210-BRDR (UA)
Jabko.ua (Львів)
23 769 грн.
← купити
Dell 210-BRDR
Mallprix.com (Київ)
25 585 грн.
← купити
Монітор Dell Pro 34 Plus USB-C Hub (210-BRDR) - 34" IPS / 3440x1440 / 100 Гц / HAS 210-BRDR
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор Dell P3425WE (210-BRDR)
Tomdom.in.ua (Львів)
26 470 грн.
← купити
Монiтор Dell 34" P3425WE (210-BRDR) IPS Gray 100Hz Curved 210-BRDR
Click.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell P3425WE (210-BRDR) 210-BRDR
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell 34" P3425WE (210BRDR)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
26 207 грн.
← купити
Вигнутий монітор Dell P3425WE 34,1" UWQHD IPS 100 Гц 5 мс KL34210BRDR548
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
25 913 грн.
← купити
Монітор Dell P3425WE (210-BRDR) P3425WE (210-BRDR)
Denika.ua (Харків)
25 621 грн.
← купити
Dell Pro P3425WE (210-BRDR) ProP3425WE(210-BRDR)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell P3425WE (210-BRDR)
Q-techno.com.ua (Київ)
24 449 грн.
← купити
Монітор Dell P3425WE (210-BRDR) 210-BRDR
icom.net.ua (Київ)
24 294 грн.
← купити
Монітор Dell P3425WE (210-BRDR) 210-BRDR
E-server.com.ua (Київ)
24 712 грн.
← купити
Монітор DELL 34" P3425WE HDMI, DP, USB-C, RJ-45, IPS, 3440x1440, 21:9, 100Hz, sRGB 99, CURVED, HAS (210-BRDR)
ACDC.com.ua (Київ)
26 349 грн.
← купити
Монітор Dell P3425WE (210-BRDR)
Tv-mir.com.ua (Київ)
25 395 грн.
← купити
Монітор Dell P3425WE (210-BRDR)
Semtech.com.ua (Луцьк)
26 467 грн.
← купити
Монітор DELL 34" P3425WE HDMI, DP, USB-C, RJ-45, IPS, 3440x1440, 21:9, 100Hz, sRGB 99, CURVED, HAS 210-BRDR
Comtrading.ua (Київ)
24 892 грн.
← купити
Монітор 34" Dell P3425WE Curved UWQHD IPS 100Hz (210-BRDR)
MAUDAU (Київ)
26 440 грн.
← купити
Монітор 34" Dell P3425WE Curved UWQHD 100Hz (210-BRDR) 3440x1440 (Ultra-Wide 2K) IPS 100 Hz 210-BRDR
Compx.ua (Київ)
23 777 грн.
← купити
Монітор 34" Dell Plus P3425WE (210-BRDR)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell P3425WE (210-BRDR)
Timesport.com.ua (Львів)
26 461 грн.
← купити
Монітор Dell P3425WE (210-BRDR)
Redprice.sale (Львів)
26 464 грн.
← купити
Монітор Dell P3425WE (210-BRDR) 210-BRDR
Saren.com.ua (Львів)
26 471 грн.
← купити
Монітор Dell P3425WE (210-BRDR) 210-BRDR
Zaua.store (Львів)
← купити
Монітор Dell P3425WE (210-BRDR)
Rozetka.ua (Київ)
26 902 грн.
← купити
Монітор 34" Dell Pro Plus P3425WE (210-BRDR) IPS 100Hz 3440x1440 Curved Black
Rozetka.ua (Київ)
33 099 грн.
← купити
Монітор 34" Dell P3425WE Curved UWQHD IPS 100Hz (210-BRDR)
Rozetka.ua (Київ)
25 742 грн.
← купити
Монітор Dell P3425WE (210-BRDR)
Rozetka.ua (Київ)
26 820 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell Pro Plus P3425WE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Dell Pro Plus P3425WE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Dell Pro Plus P3425WE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія