шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Doogee S300 Plus Thermal

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Doogee S300 Plus Thermal за ціною від 23479 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Doogee S300 Plus Thermal

Вага (г): 371; Розміри (мм): 184.4x84x18; зарядний пристрій; захисне скло / плівка; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 11000; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; FM-приймач; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.4
Колір
діагональ дисплея
6.78 "
роздільна здатність екрану
2460х1080
Вбудована пам'ять
1024 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6E (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
Dual GPS
/ L1+L5 /
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
11000 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
184.4x84x18 мм
Вага
371 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  24000 грн.    до  36000 грн.

від 23 479  до 32 783 грн.
Doogee Смартфон Doogee S300 Plus Thermal 12/1TB Black
MTA.ua (Київ)
32 199 грн.
← купити
Смартфон DOOGEE S300 Plus Thermal 12/1TB Silver
Justbuy.com.ua (Київ)
23 479 грн.
← купити
Смартфон Doogee S300 Plus Thermal 12/1Tb Stealth Black
Stls.store (Київ)
31 898 грн.
← купити
Смартфон Doogee S300 Plus Thermal 12/1TB Black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
30 980 грн.
← купити
Смартфон Doogee S300 Plus Thermal 12/1Tb Stealth Black
Цифра (Київ)
31 328 грн.
← купити
Doogee S300 Plus Thermal 12/1TB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
29 999 грн.
← купити
DOOGEE S300 Plus Thermal 12/1TB Black
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Doogee S300 Plus Thermal 12GB/1TB Armor Silver EU
Sota.store (Київ)
29 016 грн.
← купити
DOOGEE S300 PLUS 5G 12/1024GB Stealth Black Night Vision + ТЕПЛОВІЗОР Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
29 878 грн.
← купити
Смартфон DOOGEE S300 PLUS 5G 12/1024GB Stealth Black Night Vision + ТЕПЛОВІЗОР
MAUDAU (Київ)
31 671 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Doogee S300 Plus Thermal, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Doogee S300 Plus Thermal. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Doogee S300 Plus Thermal у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія