шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-3979 за ціною від 1097 грн.
Відео 2Фото 5

Характеристики та опис Edenberg EB-3979

Країна походження бренду: Польща; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для пари; воронка для приправ; миття в посудомийці; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'єм (л): 5.5; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 26; Тип: каструля
Колір
Тип
каструля
Розмір
26 см
Об'єм
5.5 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
воронка для приправ
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1100 грн.    до  1500 грн.

від 1 097  до 2 088 грн.
Каструля Edenberg EB-3979 з гранітним покриттям та кришкою 5.6 л 26 см
MAUDAU (Київ)
1 240 грн.
← купити
Каструля з кришкою Edenberg EB-3979 26 см 5.6 л
Rozetka.ua (Київ)
1 276 грн.
← купити
Каструля з кришкою Edenberg EB-3979 26 см 5.6 л 4491498
Rozetka.ua (Київ)
1 335 грн.
← купити
Каструля казан із гранітним антипригарним покриттям 5.6 л 26 см Edenberg EB-3979
Rozetka.ua (Київ)
1 162 грн.
← купити
Каструля-казан з антипригарним гранітним покриттям 5.5 л 26 Edenberg EB-3979 Індукційний казан
Rozetka.ua (Київ)
2 088 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg 5.5л з гранітним покриттям та скляною кришкою (EB-3979)
Rozetka.ua (Київ)
1 125 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-3979 з гранітним покриттям та скляною кришкою 5.6 л кругла Сіра
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-3979 з 3-шаровим антипригарним гранітним покриттям 5.6 л 26 см (EB-3979)
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Каструля з кришкою Edenberg EB-3979 26 см 5.6 л
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кастрюля Edenberg EG-3979 5.6л Сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 295 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-3979, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-3979. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-3979 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія