шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити каструля Edenberg EB-3974 за ціною від 1097 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Edenberg EB-3974

Країна походження бренду: Польща; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для пари; воронка для приправ; миття в посудомийці; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'єм (л): 5.5; Макс. об' Макс. розмір (см): 26; Комплектація: накладки на ручки
Колір
Тип
каструля
Комплектація
накладки на ручки
Розмір
26 см
Об'єм
5.5 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
воронка для приправ
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1150 грн.    до  1500 грн.

від 1 097  до 2 084 грн.
Каструля-казан з антипригарним гранітним покриттям 5.5 л 26 см Edenberg EB-3974 Індукційний казан
Rozetka.ua (Київ)
2 084 грн.
← купити
Каструля Edenberg з гранітним покриттям та кришкою 5.5 л (EB-3974)
Rozetka.ua (Київ)
1 150 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-3974 з антипригарним гранітним покриттям 5.5 л 26 см (EB-3974)
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Кастрюля-казан квадратная Edenberg 5.5 л с гранитным покрытием и крышкой (EB-3974)
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Каструля з кришкою Edenberg EB-3974 26х26 см 5.5 л
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Квадратна каструля казан з антипригарним покриттям та кришкою Edenberg EB 3974 5.5 л
Rozetka.ua (Київ)
1 290 грн.
← купити
Каструля-казан квадратна Edenberg 5.5 л 26 см з гранітним антипригарним покриттям та кришкою (EB-3974)
Rozetka.ua (Київ)
1 175 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg з мармуровим покриттям і кришкою 5.5 л (EB-3974)
Rozetka.ua (Київ)
1 145 грн.
← купити
Каструля – казан Edenberg з гранітним антипригарним покриттям та кришкою 5.5 л (EB-3974)
Rozetka.ua (Київ)
1 097 грн.
← купити
Каструля-казан зі скляною кришкою 5,5 Лтр. (26 см.) литий алюміній EB-3974
Rozetka.ua (Київ)
1 528 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-3974, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-3974. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-3974 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія