шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-8119 за ціною від 1125 грн.
Відео 1Фото 4

Характеристики та опис Edenberg EB-8119

Країна походження бренду: Польща; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для пари; воронка для приправ; миття в посудомийці; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'єм (л): 5.6; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 26; Тип: каструля
Колір
Тип
каструля
Розмір
26 см
Об'єм
5.6 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
воронка для приправ
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1050 грн.    до  1450 грн.

від 1 125  до 2 140 грн.
Каструля Edenberg EB-8119 з гранітним покриттям та кришкою 5.5 л 26 см
MAUDAU (Київ)
1 240 грн.
← купити
Каструля казан із мармуровим антипригарним покриттям 5.6 л-26 см Edenberg EB-8119
Rozetka.ua (Київ)
1 127 грн.
← купити
Каструля-казан з антипригарним мармуровим покриттям 5.6л 26см Edenberg EB-8119 Індукційний казан
Rozetka.ua (Київ)
2 140 грн.
← купити
Кастрюля зі скляною кришкою EDENBERG EB-8119 5,6 л, 26 см
Rozetka.ua (Київ)
1 188 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg 5.6л зі скляною кришкою та мармуровим покриттям (EB-8119)
Rozetka.ua (Київ)
1 125 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-8119 з мармуровим покриттям та скляною кришкою 5.6 л кругла Чорна
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-8119 з мармуровим покриттям та скляною кришкою 5,6 л 26 см (EB-8119)
Rozetka.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Каструля із кришкою Edenberg EB-8119 26 см 5,6 л
Rozetka.ua (Київ)
1 335 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-8119 з мармуровим покриттям, з кришкою 26 см 5.6 л
Rozetka.ua (Київ)
1 174 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg 5.6 л 26 см з мармуровим антипригарним покриттям кришка з дозатором для олії (EB-8119)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-8119, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-8119. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-8119 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія