шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Exceleram (об'єм пам'яті)
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять Exceleram 42 DDR4 2x16GB [E-42-002D-32]

Конфігурації і ціни 68Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять Exceleram 42 DDR4 2x16GB (E-42-002D-32) за ціною від 7320 грн.

Серия Exceleram 42 DDR4 2x16GB

Модифікації Exceleram 42 DDR4 2x16GB 2
Где купить? [E-42-002D-32]
Характеристики [E-42-002D-32]
Колір
Об'єм пам'яті
2 х 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
22-22-22
First Word Latency
13.75 нс
Робоча напруга
1.2 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
31.25 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7250 грн.    до  9000 грн.
Exceleram Aurum DDR4...
EG40321618D- 32
від 7 953 грн.
G.Skill Trident Z DD...
F4-3200C16D- 32GTZ
від 8 999 грн.
Patriot Memory Viper...
PVS416G360C7 K
від 6 781 грн.
INTELIGENTES DDR4 2x...
IU4DHE2/32
від 7 327 грн.
IU4DFF2/32
від 7 372 грн.
PVE416G300C6 KBL
від 7 971 грн.
Silicon Power XPOWER...
SP016GXLZU32 0BDI
від 7 902 грн.
PVS416G320C6 K
від 8 173 грн.
Exceleram Kudos DDR4...
EKBLACK41632 16AD
від 7 194 грн.
SP016GXLZU32 0BDD
від 8 307 грн.
EKBLUE416322 2AD
від 7 094 грн.
Exceleram White Sark...
EBW4163222AD
Exceleram Dark DDR4 ...
ED4163216AD
від 7 049 грн.
Exceleram Black and ...
EBW4163216AD
INTELIGENTES Re:Sist...
IR4DHE2/16
від 7 106 грн.
Exceleram Black Sark...
ED4163222AD
від 7 150 грн.
IR4DFK2/16
PVE2416G320C 8K
від 6 689 грн.
PVS416G360C8 K
від 8 208 грн.
GOODRAM IRDM PRO DDR...
IRP-W3600D4V 64L18S/16GDC
IRP-K3600D4V 64L18S/16GDC
від 8 514 грн.
PNY XLR8 DDR4 2x8GB
MD16GK2D4360 018LP
від 7 593 грн.
Mushkin Redline Lumi...
MLB4C360JNNM 8GX2
від 8 699 грн.
Corsair Vengeance LP...
CMK16GX4M2B3 000C15
від 8 240 грн.
GOODRAM IRDM X DDR4 ...
IR-X3200D464 L16SA/16GDC
від 6 643 грн.
G.Skill Ripjaws V DD...
F4-3600C18D- 16GVK
від 6 500 грн.
F4-3600C16D- 16GVKC
від 8 460 грн.
Patriot Memory Signa...
PSP416G3200K H1
G.Skill Trident Z RG...
F4-3600C18D- 16GTZR
від 7 299 грн.
F4-3200C16D- 16GVKB
від 6 458 грн.

від 7 320  до 9 932 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz 42-Series eXceleram (E-42-002D-32) E-42-002D-32
Itbox.ua (Київ)
7 868 грн.
← купити
Набір EXCELERAM 32GB DDR4 3200 MHz 42-Series (E-42-002D-32) E-42-002D-32
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz 42-Series eXceleram (E-42-002D-32)
Nkt.ua (Київ)
7 593 грн.
← купити
eXceleram E-42-002D-32
Mallprix.com (Київ)
7 699 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz 42-Series eXceleram (E-42-002D-32) E-42-002D-32
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz 42-Series eXceleram (E-42-002D-32)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
7 320 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz 42-Series eXceleram (E-42-002D-32) E-42-002D-32
icom.net.ua (Київ)
7 416 грн.
← купити
Модуль пам'яті Exceleram 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz 42-Series (E-42-002D-32) 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz 42-Series (E-42-
Denika.ua (Харків)
7 751 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz 42-Series eXceleram (E-42-002D-32) E-42-002D-32
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz 42-Series eXceleram (E-42-002D-32) E-42-002D-32
Comtrading.ua (Київ)
7 548 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Exceleram E-42-002D-32, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять Exceleram 42 DDR4 2x16GB (E-42-002D-32). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять Exceleram 42 DDR4 2x16GB (E-42-002D-32) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія