шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Fissman Forde 4657 за ціною від 3598 грн.

Характеристики та опис Fissman Forde 4657

Країна походження бренду: Данія; Матеріал посуду: алюміній; Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 24;єм ковша (л): 1.5;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 4.15;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір каструлі (см): 24; Сумісність з індукцією; Антипригарне покриття
Основних предметів3
Усього предметів5
Комплектація1 ківш
1 каструля
1 сковорідка
2 кришки
Функції та можливості
Антипригарне покриття+
Сумісність з індукцією
Каструлі
Розміри24 см
Об'єм4.15 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.5 л
Сковорідки
Розміри24 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкибакелітові
Країна походження брендуДанія
В комплекті:
• ковш з кришкою 16х8 см, 1.5 л
• каструля з кришкою 24х10 см, 4.15 л
• сковорода 24х4.5 см

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 598  до 4 322 грн.
Набір посуду Fissman Forde 5 предметів (4657)
Stls.store (Київ)
3 869 грн.
← купити
Набор посуды Fissman Forde 5 пр 4657
Induction-ua.com (Київ)
3 598 грн.
← купити
Набір посуду Fissman Forde 5 предметів (4657)
MAUDAU (Київ)
← купити
Набір посуду Fissman Forde з антипригарним покриттям 5 пр (FS 4657) 004657
Volod.in.ua (Київ)
← купити
Набір посуду Fissman Forde 5 предметів із алюмінію зі скляними кришками та антипригарним покриттям TouchStone (4657)
Rozetka.ua (Київ)
4 322 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fissman Forde 4657, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Fissman Forde 4657. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Fissman Forde 4657 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія