шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни79Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Frap F4396 за ціною від 2657 грн.
Фото 21

Характеристики та опис Frap F4396

Гарантія виробника: 3 роки; Країна походження бренду: Китай; Висота змішувача (мм): 445; Покриття корпусу: пофарбований: хром з сірим, чорний, золотий з чорним, нержавіюча сталь з чорним; Діаметр підключення: G 1/2"; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний)
Колір
Призначення
для кухні
для фільтрування питної води
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
дугоподібний
Пружинний (гнучкий)
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром з сірим, чорний, золотий з чорним, нержавіюча сталь з чорним
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2800 грн.    до  3900 грн.

від 2 657  до 4 199 грн.
Frap Frap F4396 (1046111) 1046111
Венкон (Київ)
3 333 грн.
← купити
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води FRAP сірий латунь F4396-15
Drop.ua (Київ)
3 999 грн.
← купити
Змішувач для кухні Frap F4396 1046111
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Смеситель для кухни Frap под фильтр с гибким изливом F4396
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4396-15 з гнучким виливом Графіт
Plum-bing.com.ua (Одеса)
3 176 грн.
← купити
Змішувач для кухні FRAP F4396-15
Eldom.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Frap F4396
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4396 з гнучким виливом
Rozetka.ua (Київ)
2 716 грн.
← купити
Frap Frap F4396-3 (1046108) 1046108
Венкон (Київ)
3 769 грн.
← купити
Frap Frap F4396-15 (1046110) 1046110
Венкон (Київ)
← купити
Frap Frap F4396-6 (1046109) 1046109
Венкон (Київ)
3 519 грн.
← купити
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води FRAP сірий латунь F4396
Drop.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води FRAP чорний латунь F4396-3
Drop.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води FRAP чорний латунь F4396-6
Drop.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Frap F4396-6 1046109
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Змішувач для кухні Frap F4396-15 1046110
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Змішувач для кухні Frap F4396-3 1046108
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Смеситель для кухни Frap под фильтр с гибким изливом F4396-3
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Смеситель для кухни под фильтр Frap с гибким изливом F4396-15
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Смеситель для кухни под фильтр Frap с гибким изливом F4396-6
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4396 з гнучким виливом Сірий/Хром
Plum-bing.com.ua (Одеса)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4396-3 з гнучким виливом Бронза/Чорний
Plum-bing.com.ua (Одеса)
3 053 грн.
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4396-6 з гнучким виливом Чорний
Plum-bing.com.ua (Одеса)
2 802 грн.
← купити
Змішувач для кухні FRAP F4396
Eldom.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні FRAP F4396-3
Eldom.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні FRAP F4396-6
Eldom.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Frap F4396-6
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Frap F4396-15
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Frap F4396-3
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Frap під фільтр з гнучким виливом F4396-3, Бронза
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Frap під фільтр з гнучким виливом F4396 Хром
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap з гнучким виливом F4396-15, Графітовий хром
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap з гнучким виливом F4396-6, Чорний матовий
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4396-6 з гнучким виливом
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4396-3 з гнучким виливом
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4396-15 з гнучким виливом
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4396 з гнучким виливом
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4396-6 з гнучким виливом
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4396-3 з гнучким виливом
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4396-15 з гнучким виливом
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні з підключенням до фільтра FRAP F4396
Rozetka.ua (Київ)
3 500 грн.
← купити
Змішувач для кухні з підключенням до фільтра FRAP F4396-3
Rozetka.ua (Київ)
3 957 грн.
← купити
Змішувач для кухні з підключенням до фільтра FRAP F4396-15
Rozetka.ua (Київ)
4 199 грн.
← купити
Змішувач для кухні з підключенням до фільтра FRAP F4396-6
Rozetka.ua (Київ)
3 695 грн.
← купити
Гнучкий змішувач на кухню з краном для фільтра Frap F4396-3 золото
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гнучкий змішувач на кухню з краном для фільтра Frap F4396-15 графіт
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гнучкий змішувач на кухню з краном для фільтра Frap F4396 сірий хром
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гнучкий змішувач на кухню з краном для фільтра Frap F4396-6 чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Frap F4396-6 з підключенням фільтру, чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні FRAP F4396-15
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні FRAP F4396-6
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні FRAP F4396-3
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні FRAP F4396
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4396-3 з гнучким виливом, золото/чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4396-6 з гнучким виливом, чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4396-15 з гнучким виливом графіт/чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4396 з гнучким виливом, хром/сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Frap F4396-15
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Frap F4396-6
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Frap F4396-3
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Frap F4396
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач на дві води для кухні Frap F4396 хром/сірий
Rozetka.ua (Київ)
2 657 грн.
← купити
Змішувач на дві води для кухні Frap F4396-6 чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач на дві води для кухні Frap F4396-15 збройова сталь
Rozetka.ua (Київ)
3 797 грн.
← купити
Змішувач на дві води для кухні Frap F4396-3 сатин золотий/чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води FRAP сірий латунь F4396
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води FRAP чорний латунь F4396-3
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води FRAP чорний латунь F4396-6
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води FRAP сірий латунь F4396-15
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4396-6 з гнучким виливом F4396-6
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4396 з гнучким виливом F4396
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смеситель для кухни FRAP F4396-6 pvd под фильтр с гибким изливом Черный графит
Rozetka.ua (Київ)
3 900 грн.
← купити
Смеситель для кухни FRAPF 4396-3 под фильтр с гибким изливом Золотой / Черный
Rozetka.ua (Київ)
3 000 грн.
← купити
Смеситель для кухни FRAP F4396-6 под фильтр с гибким изливом Черный
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр Frap F4396-3 з гнучким виливом золотий / чорний
Rozetka.ua (Київ)
3 700 грн.
← купити
Змішувач для кухні під фільтр F4396-15 з гибким виливом frap F4396-15
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр F4396-3 з гибким виливом frap F4396-3
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр F4396-6 з гибким виливом frap F4396-6
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні під фільтр F4396 з гибким виливом frap F4396
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Frap F4396, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Frap F4396. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Frap F4396 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія