шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор Gigabyte MO27Q2A ICE за ціною від 21777 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Gigabyte MO27Q2A ICE

Габарити без підставки (мм): 610x358x65; Габарити (мм): 610x499x190; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; висвітлення темних ділянок; відображення FPS; таймер; приціл; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Adaptive-Sync; NVIDIA сумісність: NVIDIA G-Sync Compatible
Колір
Тип
ігровий монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
QD-OLED
Покриття екрана
глянцеве / Anti-Reflection /
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9)
Час відгуку (GtG)
0.03 мс
Габарити (ШхВхТ)
610x499x190 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 21 777  до 27 138 грн.
Монітор GIGABYTE MO27Q2A ICE MO27Q2A ICE OLED Gaming Monito
FOXTROT.UA (Київ)
24 399 грн.
← купити
Gigabyte Монітор Gigabyte MO27Q2A ICE OLED Gaming Monitor White 27
MTA.ua (Київ)
25 199 грн.
← купити
Монітор GIGABYTE MO27Q2A ICE EK
Itbox.ua (Київ)
← купити
GIGABYTE MO27Q2A ICE OLED Gaming Monito
Mallprix.com (Київ)
24 927 грн.
← купити
Монітор Gigabyte MO27Q2A Ice (MO27Q2A ICE OLED Gaming Monitor) - 27" QD-OLED / 2560×1440 / 280 Гц / AMD FreeSync Premium Pro
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор Gigabyte 27" MO27Q2A ICE QD-OLED Black 280Hz MO27Q2A ICE
Click.ua (Київ)
← купити
GIGABYTE MO27Q2A ICE OLED Gaming Monito
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Gigabyte MO27Q2A ICE OLED Gaming Monitor MO27Q2AICEOLEDGamingMonitor
COMFY.ua (Київ)
← купити
iгровий монiтор 27" QD-OLED 280Hz 0.03ms GTG 2560 x 1440 (QHD) 2 x full-bandwidth HDMI 2.1, 1 x DP, MO27Q2A ICE OLED Gaming
Comtrading.ua (Київ)
23 754 грн.
← купити
Монітор GIGABYTE MO27Q2A ICE OLED Gaming Monito
icom.net.ua (Київ)
23 748 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte MO27Q2A ICE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Gigabyte MO27Q2A ICE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Gigabyte MO27Q2A ICE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія