шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити wi-Fi адаптер GL.iNet Mango за ціною від 1295 грн.
Відео 1Фото 3

Характеристики та опис GL.iNet Mango

Вага (г): 40; Габарити (мм): 58x58x25; Робоча температура (°C): 0 °C ~ +40; WPA2; WEP; Стандарти безпеки: WPA; підтримка VPN; файл-сервер; DHCP-сервер; мережевий екран (Firewall); режим моста; NAT;ять: 16 МБ; Flash-пам'ять: 128 МБ; Оперативна пам' Тактова частота (ГГц): 0.58; Процесор: MediaTek MT7628NN
Колір
Тип пристрою
роутер
Вхід даних (WAN-port)
Ethernet (RJ45)
Wi-Fi
3G-модем (USB)
4G (LTE) модем (USB)
Стандарти Wi-Fi
Wi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Кількість LAN портів
1 порт
Тип антен
внутрішня
Функції та можливості
NAT
режим моста
мережевий екран (Firewall)
Додатково
DHCP-сервер
файл-сервер
підтримка VPN
Стандарти безпеки
WPA
WEP
WPA2
Габарити
58x58x25 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 295  до 2 390 грн.
GL-iNet 3G/4G роутер GL-iNet Mango (GL-MT300N-V2)
MTA.ua (Київ)
1 449 грн.
← купити
WiFi маршрутизатор GL.iNet Mango (GL-MT300N-V2) портативний 73-01007
Triniti-sb.com.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
VPN-роутер GL.iNet Mango (GL-MT300N-V2)
Routersua.com (Одеса)
1 295 грн.
← купити
WiFi маршрутизатор GL.iNet Mango (GL-MT300N-V2) портативний (73-01007)
MAUDAU (Київ)
← купити
Маршрутизатор GL.iNet Mango Wi-Fi 4 / N300 / 100 Мбіт/с
Rozetka.ua (Київ)
← купити
WiFi маршрутизатор GL.iNet Mango (GL-MT300N-V2) портативний (73-01007)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мініроутер Gl.iNet Mango GL-MT300N-V2
Rozetka.ua (Київ)
1 733 грн.
← купити
Портативний Wi-Fi роутер GL.iNet Mango (GL-MT300N-V2)
Rozetka.ua (Київ)
2 390 грн.
← купити
WiFi Роутер GL.iNet GL-MT300N-V2 Mango
Rozetka.ua (Київ)
1 559 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати GL.iNet Mango, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: wi-fi адаптер GL.iNet Mango. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на wi-fi адаптер GL.iNet Mango у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія