шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити смарт годинник Gravity GT12 за ціною від 2755 грн.
Фото 34

Характеристики та опис Gravity GT12

Розміри (мм): 51x46x9; Ступінь захисту: IP68; Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: метал; Ємність акумулятора (мАгод): 250; Зарядка пристрою: магнітна; акселерометр; Процесор: JL7013A6; Дисплей ("): 1.43; Тип матриці: AMOLED; Тип: кольоровий; Форма: круглий; Сенсорний екран
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.3
Дзвінки та оповіщення
вбудований динамік
пульсометр
акселерометр
Ступінь захисту
IP68
Розміри (без ремінця)
51x46x9 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 755  до 3 689 грн.
Смарт-годинник Gravity GT12-7 Silver
Tomdom.in.ua (Львів)
2 761 грн.
← купити
Смарт-годинник Gravity GT12-7 Silver
Zaua.store (Львів)
2 755 грн.
← купити
Смарт-годинник Gravity GT12-1 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
3 579 грн.
← купити
Смарт-годинник Gravity GT12-3 Rose Gold
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Gravity GT12-5 Black
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Gravity GT12-6 Silver
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Смарт-годинник Gravity GT12-8 Silver
Tomdom.in.ua (Львів)
3 689 грн.
← купити
Смарт-годинник Gravity GT12-1 Black
Zaua.store (Львів)
3 573 грн.
← купити
Смарт-годинник Gravity GT12-3 Rose Gold
Zaua.store (Львів)
← купити
Смарт-годинник Gravity GT12-5 Black
Zaua.store (Львів)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gravity GT12, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Gravity GT12. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Gravity GT12 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія