шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка Hoco BS48 Artistic за ціною від 459 грн.
Відео 2Фото 17

Характеристики та опис Hoco BS48 Artistic

Вага (г): 488; Розміри (мм): 98x230x94; Матеріал: пластик; Час автономної роботи (год): 2; Ємність акумулятора (мАгод): 1200; Додатково: ручка / ремінець; Підтримка кодеків: Функції та можливості: світлові ефекти; Потужність (Вт): 10; Пасивний випромінювач; Кількість каналів: 2.0 (стерео); FM-радіо
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.1
mini-Jack (3.5 мм)
USB
кардридер
FM-радіо
Характеристики акустики
Кількість каналів2.0 (стерео)
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність10 Вт
Функції та можливостісвітлові ефекти
Додатковоручка / ремінець
Акумулятор
Ємність акумулятора1200 мАгод
Час автономної роботи2 год
Час зарядки2 год
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)98x230x94 мм
Вага488 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  500 грн.    до  650 грн.

від 459  до 1 158 грн.
Hoco Акустика портативна Hoco BS48 Black Artistic
MTA.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Hoco BS48 Artistic sports BT speaker Gray
AKS.ua (Київ)
489 грн.
← купити
Бездротова колонка Hoco BS48 Artistic Original (Камуфляжний) 4753193
Rozetka.ua (Київ)
1 158 грн.
← купити
Hoco Акустика портативна Hoco BS48 Dark Green Artistic
MTA.ua (Київ)
459 грн.
← купити
Hoco Акустика портативна Hoco BS48 Green
MTA.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка Hoco BS48 Blue
Rozetka.ua (Київ)
520 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка Hoco BS48 Camouflage
Rozetka.ua (Київ)
495 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка Hoco BS48 Red
Rozetka.ua (Київ)
595 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка Hoco BS48 Dark Green
Rozetka.ua (Київ)
477 грн.
← купити
Колонка Hoco BS48 Колір Сірий
Rozetka.ua (Київ)
572 грн.
← купити
Колонка Hoco BS48 Колір Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth-колонка Hoco BS48 Artistic sports BT speaker Black
Rozetka.ua (Київ)
568 грн.
← купити
Портативна Bluetooth-колонка Hoco BS48 Artistic sports BT speaker Camouflage Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Колонка Hoco BS48 Колір Темно-Зелений
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Колонка Hoco BS48 Темно - Зелений
Rozetka.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Портативна колонка Hoco BS48 Artistic Sports BT Speaker 5W Dark Green
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Портативна колонка Hoco BS48 Bluetooth Speaker RGB/IPX5 Camouflage
Rozetka.ua (Київ)
745 грн.
← купити
Портативна колонка Hoco BS48 Bluetooth Speaker RGB/IPX5 Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Hoco BS48 Bluetooth Speaker RGB/IPX5 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Hoco BS48 Bluetooth Speaker RGB/IPX5 Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO BS48 Artistic Sports BT Speaker Бездротова колонка Camouflage
Rozetka.ua (Київ)
525 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco BS48 Artistic, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Hoco BS48 Artistic. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Hoco BS48 Artistic у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія