шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка Hoco HA4 Surge за ціною від 1999 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис Hoco HA4 Surge

Вага (г): 2200; Розміри (мм): 182х352х146; Матеріал: пластик; USB-порт для зарядки: USB-C; Час автономної роботи (год): 4; Ємність акумулятора (мАгод): 4500; Додатково: ручка / ремінець; Підтримка кодеків: Функції та можливості: світлові ефекти; Синхронізація колонок: TWS; Частотний діапазон (Гц): 120 – 20000
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.3
mini-Jack (3.5 мм)
USB
кардридер
FM-радіо
Характеристики акустики
Кількість каналів2.0 (стерео)
Співвідношення сигнал / шум90 дБ
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність40 Вт
Частотний діапазон120 – 20000 Гц
Синхронізація колонокTWS
Функції та можливостісвітлові ефекти
Додатковоручка / ремінець
Акумулятор
Ємність акумулятора4500 мАгод
Час автономної роботи4 год
Час зарядки4 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)182х352х146 мм
Вага2200 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 999  до 3 271 грн.
Hoco Акустика портативна Hoco HA4 Surge outdoor BT speaker Green
MTA.ua (Київ)
2 349 грн.
← купити
Портативна колонка Hoco HA4 Surge Black
Redprice.sale (Львів)
3 007 грн.
← купити
Портативна колонка hoco ha4 хакі
Tviy-Dim.com (Київ)
2 629 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HA4 Surge outdoor BT speaker Camouflage Green (6942007612272) 6942007612272
Dendi.ua (Мукачево)
2 299 грн.
← купити
Колонка портативна HOCO HA4 mini Surge Bluetooth LED FM камуфляж (RZN-23103895)
Rozetka.ua (Київ)
2 859 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HA4 mini Surge outdoor BT speaker Camouflage Green (6942007642309) 6942007642309
Dendi.ua (Мукачево)
1 999 грн.
← купити
Колонка портативна HOCO HA4 mini Surge Bluetooth LED FM камуфляж
Rozetka.ua (Київ)
2 750 грн.
← купити
Колонка Bluetooth HOCO HA4 Акустика BT5.3 TWS/AUX/USB/TF 40W 4h Портативна бездротова з ремнем RGB підсвічування Камуфляж
Rozetka.ua (Київ)
3 085 грн.
← купити
Портативна колонка hoco ha4 хакі
Rozetka.ua (Київ)
3 271 грн.
← купити
Портативна колонка Hoco HA4 Surge Outdoor BT Speaker 20W*2 Camouflage Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HA4 Surge, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Hoco HA4 Surge. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Hoco HA4 Surge у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія