шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни58Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка Hoco HC11 Bora за ціною від 399 грн.
Фото 21

Характеристики та опис Hoco HC11 Bora

Вага (г): 418; Розміри (мм): 90x180x90; Матеріал: пластик; USB-порт для зарядки: microUSB; Час автономної роботи (год): 2; Ємність акумулятора (мАгод): 1200; ліхтарик; Підтримка кодеків: Функції та можливості: Додатково: ручка / ремінець; Синхронізація колонок: TWS; Потужність (Вт): 10; Кількість каналів: 2.0 (стерео)
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.0
USB
кардридер
FM-радіо
Характеристики акустики
Кількість каналів2.0 (стерео)
Вихідна потужність10 Вт
Синхронізація колонокTWS
Додатковоручка / ремінець
ліхтарик
Акумулятор
Ємність акумулятора1200 мАгод
Час автономної роботи2 год
Час зарядки2 год
USB-порт для зарядкиmicroUSB
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)90x180x90 мм
Вага418 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  475 грн.    до  600 грн.

від 399  до 8 498 грн.
Портативна акустика Hoco HC11 Bora (Black)
Touch (Дніпро)
449 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HC11 Bora sports BT speaker Blue 6931474762085
Comtrading.ua (Київ)
588 грн.
← купити
Hoco HC11 Bora sports BT speaker Dark Green
AKS.ua (Київ)
408 грн.
← купити
Портативна Bluetooth-колонка Hoco HC11 Bora sports BT акустика із ліхтариком темно-зелена
MAUDAU (Київ)
8 498 грн.
← купити
Колонка Hoco HC11 TWS Темно-Зелений
Rozetka.ua (Київ)
702 грн.
← купити
Hoco HC11 Bora sports BT speaker Blue
AKS.ua (Київ)
← купити
Колонка Hoco HC11 Колір Темно - Зелений
Rozetka.ua (Київ)
481 грн.
← купити
Бездротова колонка HOCO HC11, BT5.0, TWS, AUX, FM, TF, USB, 2Hours, 5Wx2, Flashlight, Зелений
Rozetka.ua (Київ)
635 грн.
← купити
Бездротова колонка HOCO HC11, BT5.0, TWS, AUX, FM, TF, USB, 2Hours, 5Wx2, Flashlight, Синій
Rozetka.ua (Київ)
507 грн.
← купити
Бездротова колонка HOCO HC11, BT5.0, TWS, AUX, FM, TF, USB, 2Hours, 5Wx2, Flashlight, Зелений
Rozetka.ua (Київ)
562 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HC11 Bora, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Hoco HC11 Bora. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Hoco HC11 Bora у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія