шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни34Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка Hoco HC44 Star за ціною від 449 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco HC44 Star

Вага (г): 64; Розміри (мм): 77x53x363; Матеріал: пластик; USB-порт для зарядки: USB-C; Час автономної роботи (год): 18; Ємність акумулятора (мАгод): 800; карабін / підвіс; Підтримка кодеків: Функції та можливості: Додатково: РК дисплей; Потужність (Вт): 2; Кількість каналів: 1.0 (моно); Bluetooth: Bluetooth v6.0
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v6.0
Характеристики акустики
Кількість каналів1.0 (моно)
Вихідна потужність2 Вт
ДодатковоРК дисплей
карабін / підвіс
Акумулятор
Ємність акумулятора800 мАгод
Час автономної роботи18 год
Час зарядки1.5 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Захист від вологи+
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)77x53x363 мм
Вага64 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  500 грн.    до  650 грн.

від 449  до 793 грн.
Hoco Акустика портативна Hoco HC44 Star wearable Bluetooth Black
MTA.ua (Київ)
449 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HC44 Star wearable BT speaker 2W Black 6942007673730
Comtrading.ua (Київ)
693 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HC44 Star wearable BT speaker, 2W, Black 6942007673730
Allbattery.ua (Харків)
470 грн.
← купити
Bluetooth колонка Hoco HC44 Star wearable Blue
MAUDAU (Київ)
494 грн.
← купити
HOCO Hoco HC44 Star Black (6942007673730) 6942007673730
Kvshop.com.ua (Київ)
547 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HC44 Star wearable BT speaker, 2W, Black (6942007673730)
Rozetka.ua (Київ)
528 грн.
← купити
Hoco Акустика портативна Hoco HC44 Star wearable Bluetooth Blue
MTA.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Bluetooth колонка Hoco HC44 Star wearable Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Портативна колонка HOCO HC44 Star wearable BT speaker, 2W, Black
Rozetka.ua (Київ)
700 грн.
← купити
Портативна колонка HOCO HC44 Star wearable BT speaker 2W Black (6942007673730)
Rozetka.ua (Київ)
650 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HC44 Star, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Hoco HC44 Star. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Hoco HC44 Star у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія