шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка Hoco HC49 Shine за ціною від 510 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Hoco HC49 Shine

Вага (г): 113; Розміри (мм): 50x60x60; Матеріал: пластик; Магнітне кріплення; USB-порт для зарядки: USB-C; Час автономної роботи (год): 4; Додатково: Ємність акумулятора (мАгод): 700; Підтримка кодеків: Функції та можливості: світлові ефекти; Синхронізація колонок: TWS; Потужність (Вт): 8; Кількість каналів: 1.0 (моно)
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v6.0
Характеристики акустики
Кількість каналів1.0 (моно)
Вихідна потужність8 Вт
Синхронізація колонокTWS
Функції та можливостісвітлові ефекти
Акумулятор
Ємність акумулятора700 мАгод
Час автономної роботи4 год
Час зарядки1.5 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Магнітне кріплення
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)50x60x60 мм
Вага113 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  550 грн.    до  700 грн.

від 510  до 810 грн.
Hoco Акустика портативна Hoco HC49 Shine Bluetooth Black
MTA.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Bluetooth колонка Hoco HC49 Shine Black
MAUDAU (Київ)
510 грн.
← купити
Акустика HOCO Shine magnetic BT speaker wave HC49 |BT6.0, TWS, 7W, 6h|
Rozetka.ua (Київ)
810 грн.
← купити
Hoco Акустика портативна Hoco HC49 Shine Bluetooth Green
MTA.ua (Київ)
← купити
Bluetooth колонка Hoco HC49 Shine Green
MAUDAU (Київ)
← купити
Bluetooth Колонка HOCO HC49 Shine (Green) (250927)
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Bluetooth Колонка HOCO HC49 Shine (Black) (250926)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Колонка Bluetooth Hoco HC49 Shine портативна акустика бездротова BT6.0, TWS, 8W, 700 mAh, LED з магнітним кріпленням Чорний
Rozetka.ua (Київ)
537 грн.
← купити
Колонка Bluetooth Hoco HC49 Shine портативна акустика бездротова BT6.0, TWS, 8W, 700 mAh, LED з магнітним кріпленням Зелений
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова колонка hoco.HC49 Shine Mini, Bluetooth 6.0, 8W, динамік 36 мм, підтримка TWS, магнітна фіксація, акумулятор 700
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HC49 Shine, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Hoco HC49 Shine. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Hoco HC49 Shine у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія