шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP 27-cr00 All-in-One [AR0N6EA]

Конфігурації і ціни 377Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP 27-cr00 All-in-One (AR0N6EA) за ціною від 39970 грн.
Фото 5

Серия HP 27-cr00 All-in-One

Модифікації HP 27-cr00 All-in-One 15
Где купить? [AR0N6EA]
Характеристики [AR0N6EA]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
27 "
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9) пікс.
Серія
Core i3
Тактова частота
0.9 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
+
Потужність БЖ
90 Вт
Передвстановлена ОС
DOS
Габарити (ВхШхГ)
441x613x186 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  40000 грн.    до  47000 грн.
Artline Business M78
M78v03
від 43 510 грн.
Artline Business M75
M75v17Win
від 43 246 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0330
від 39 068 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0327
від 38 515 грн.
Artline Business M74
M74v16Win
від 43 996 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0350
від 39 521 грн.
Artline Business M74
M74v18Win
від 44 479 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0347
від 37 779 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0329
від 37 212 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0351
від 40 518 грн.
Artline Business M78
M78v02
від 45 490 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0326
від 36 959 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0240
від 40 718 грн.
Artline Business M78
M78v01
від 41 266 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0348
від 40 846 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0236
від 41 004 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0332
від 41 313 грн.
Artline Business M75
M75v06
від 40 519 грн.
Artline Business M74
M74v27Win
від 40 300 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0345
від 35 903 грн.
Artline Business M74
M74v25Win
від 39 772 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0221
від 38 840 грн.
Artline Business M75
M75v20
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0356
від 38 603 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0354
від 38 468 грн.
Acer Aspire C27-195
DQ.BMFME.002
від 42 800 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0335
від 39 263 грн.
Artline Business M75
M75v05Win
Artline Business M73
M73v12Win
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0315
від 43 862 грн.

від 39 970  до 49 076 грн.
Моноблок HP All-in-One 27-cr0069ua Black (AR0N6EA) AR0N6EA
FOXTROT.UA (Київ)
40 700 грн.
← купити
Комп'ютер персональний моноблок HP All-in-One 27" FHD IPS AG, Intel i3-1315U, 16GB, F512GB, UMA, WiFi, кл+м, DOS, чорний
ACDC.com.ua (Київ)
42 399 грн.
← купити
HP AR0N6EA
Mallprix.com (Київ)
42 337 грн.
← купити
Моноблок HP 27-cr0069ua (AR0N6EA) (UA) AR0N6EA
Jabko.ua (Львів)
← купити
Комп'ютер HP 27-cr0069ua AiO / i3-1315U, 16, 512, WiFi, кл+м (AR0N6EA) AR0N6EA
Itbox.ua (Київ)
← купити
HP All-in-One 27-cr0069ua (AR0N6EA)
Tehnomart.com (Київ)
44 709 грн.
← купити
Моноблок 27" HP All-in-One 27-cr0069ua (AR0N6EA) AR0N6EA
Moyo.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP All-in-One 27-cr0069ua (AR0N6EA) Black AR0N6EA
Click.ua (Київ)
42 668 грн.
← купити
Комп'ютер HP 27-cr0069ua AiO / i3-1315U, 16, 512, WiFi, кл+м (AR0N6EA)
Q-techno.com.ua (Київ)
42 815 грн.
← купити
Комп'ютер персональний моноблок HP All-in-One 27" FHD IPS AG, Intel i3-1315U, 16GB, F512GB, UMA, WiFi, кл+м, DOS, чорний AR0
Comtrading.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP AR0N6EA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP 27-cr00 All-in-One (AR0N6EA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP 27-cr00 All-in-One (AR0N6EA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія