шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14 [AV3Q4AVV1]

Конфігурації і ціни 925Відгуки1Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14 (AV3Q4AVV1) за ціною від 57203 грн.
Відео 18Фото 12

Серия HP EliteBook 6 G1i 14

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації HP EliteBook 6 G1i 14 32
Где купить? [AV3Q4AVV1]
Характеристики [AV3Q4AVV1]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.7 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
без ОС
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
319x224x17 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  72500 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3P8AVV2
від 52 599 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3P8AVV3
від 67 760 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21SJ0082APB
від 64 090 грн.
21SJ007KRA
від 55 444 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51GFET
від 58 887 грн.
21SJ008APB
від 43 537 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51FVET
від 67 903 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LDET
від 53 252 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51MCET
від 52 124 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LGET
Dell Pro 14 Plus PB1...
PB14265
від 59 670 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z6ET
від 60 884 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F5AVV1
від 55 779 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z7ET
від 57 021 грн.
PB142522
від 57 460 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F2AVV8
від 54 544 грн.
210-BPDRU516 512UBU
від 62 799 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F2AVV1
від 51 284 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z5ET
від 52 226 грн.
PB142523
від 68 510 грн.
PB142521
від 52 899 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51MYET
від 60 013 грн.
BTO110PB1425 0EMEA
від 70 550 грн.
HP EliteBook 640 G11
A37VSET
від 58 599 грн.
HP EliteBook 640 G11
A37VRET
від 52 149 грн.
HP ProBook 440 G11
A38DKET
від 56 633 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO107PC1425 0UA
від 62 999 грн.
HP ProBook 440 G11
9Y7C3ET
від 68 630 грн.
HP ProBook 440 G11
A38DHET
від 70 030 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO109PC1425 0UAUBU
від 59 749 грн.

Надійний бізнес-ноутбук для щоденної роботи без компромісів.
17 грудня 2025, 21:31 #
Переваги:Компактний і легкий корпус: ~17 мм товщини та 1,4 кг

Висока якість збірки, міцний корпус без прогинів

Бізнес-рівень безпеки: сканер відбитка, SmartCard, Kensington

Два порти Thunderbolt 4 + повний набір класичних портів (USB-A, HDMI, RJ-45)

Якісний 14″ IPS-дисплей 2560×1600 (16:10) з частотою 120 Гц

Матове покриття екрана — комфортна робота при яскравому світлі

Тиха робота та енергоефективний процесор Intel Core Ultra 5

16 ГБ DDR5 + швидкий SSD на 512 ГБ

Розвинені AI-функції для відеодзвінків (шумоприглушення, вирівнювання голосу)

Хороша автономність + гнучке керування батареєю через HP Power Manager

Недоліки:Інтегрована графіка не підходить для важких 3D-задач і ігор

Не орієнтований на мультимедійні чи креативні сценарії

Ціна вища за масові офісні ноутбуки з подібними базовими характеристиками

Коментар:HP EliteBook 6 G1i 14 — це класичний представник бізнес-сегмента, де головний акцент зроблено не на «вау-ефекті», а на стабільності, безпеці та передбачуваності. Він відчувається як робочий інструмент, який створений для щоденного використання без сюрпризів. Компактний корпус, невелика вага та формат 14 дюймів роблять його зручним для поїздок і роботи поза офісом, а при цьому ноутбук не жертвує портами — є і Thunderbolt 4, і USB-A, і навіть RJ-45.

Дисплей із роздільною здатністю 2560×1600 та частотою 120 Гц — одна з ключових переваг. Він дає більше робочого простору по вертикалі, що дуже відчутно при роботі з документами, таблицями чи кодом. Плавність інтерфейсу реально покращує щоденний досвід, особливо якщо раніше користувався екранами на 60 Гц.

Продуктивності Core Ultra 5 достатньо для офісних, аналітичних і корпоративних задач, а AI-блоки беруть на себе обробку відеодзвінків і шумів, роблячи ноутбук тихішим і економнішим. Це не машина для ігор чи рендеру, але як надійний бізнес-інструмент він повністю виправдовує своє позиціонування.

Автор:Юра Гавалко

HP EliteBook Ultra G1i 14 laptop review - HP's new business ...
HP EliteBook Ultra G1i review: Luxury AI laptop at a cost | PCWorld
Спецификация
від 57 203  до 77 623 грн.
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (AV3Q4AVV1) AV3Q4AVV1
Artline.ua (Київ)
62 099 грн.
← купити
HP Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (AV3Q4AVV1) Pike Silver
MTA.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i Pike Silver (AV3Q4AVV1) AV3Q4AVV1
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14 Pike Silver (AV3Q4AVV1)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14 Pike Silver (AV3Q4AVV1)
Zhuk.ua (Київ)
61 094 грн.
← купити
Ноутбук HP 14 EliteBook 6 G1i 14 (AV3Q4AVV1) Silver AV3Q4AVV1
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14 Pike Silver (AV3Q4AVV1) EliteBook 6 G1i 14 Pike Silver (AV3Q4AVV1)
Denika.ua (Харків)
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (AV3Q4AVV1)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (AV3Q4AVV1) AV3Q4AVV1
Itbox.ua (Київ)
62 239 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i AV3Q4AVV1 Silver - 14" IPS 60 Гц / Intel Core Ultra 7 / 255U / DDR5 16 ГБ / PCI-E SSD 512 ГБ / In
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (AV3Q4AVV1) Pike Silver
Soho.com.ua (Київ)
60 309 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (AV3Q4AVV1)
Q-techno.com.ua (Київ)
61 999 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14 Pike Silver (AV3Q4AVV1) AV3Q4AVV1
Openshop.ua (Київ)
59 295 грн.
← купити
HP AV3Q4AVV1
Mallprix.com (Київ)
59 812 грн.
← купити
HP EliteBook 6 G1i 14 Pike Silver (AV3Q4AVV1) AV3Q4AVV1
Luckylink.kiev.ua (Київ)
57 890 грн.
← купити
HP EliteBook 6 G1i 14 Pike Silver (AV3Q4AVV1)
Tehnomart.com (Київ)
58 490 грн.
← купити
HP EliteBook 6 G1i (AV3Q4AVV1) Pike Silver EliteBook6G1i(AV3Q4AVV1)PikeSilver
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14" (AV3Q4AVV1) Pike Silver AV3Q4AVV1
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14 Pike Silver (AV3Q4AVV1) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
58 933 грн.
← купити
HP EliteBook 6 G1i 14" WUXGA IPS, 300n/U7 255U (5.2)/16Gb/SSD512Gb/Intel Gr/FPS/Підсв/DOS AV3Q4AVV1
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14" WUXGA IPS, 300n/U7 255U (5.2)/16Gb/SSD512Gb/Intel Gr/FPS/Підсв/DOS (AV3Q4AVV1)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (AV3Q4AVV1) AV3Q4AVV1
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (AV3Q4AVV1) AV3Q4AVV1
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 14 EliteBook 6 G1i 14 (AV3Q4AVV1) Silver AV3Q4AVV1
icom.net.ua (Київ)
57 203 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (AV3Q4AVV1) Silver AV3Q4AVV1
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14 Pike Silver (AV3Q4AVV1)
Tv-mir.com.ua (Київ)
57 990 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14" Silver (AV3Q4AVV1) 894094
Skay.ua (Одеса)
← купити
Ноутбук HP 14 EliteBook 6 G1i WUXGA IPS/Intel U7-255U/16GB/512SSD/Intel Graphics/DOS (AV3Q4AVV1)
MAUDAU (Київ)
65 390 грн.
← купити
HP EliteBook 6 G1i 14 (AV3Q4AVV1) Pike Silver av3q4avv1
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14" WUXGA IPS, 300n/U7-255U (5.2)/16Gb/SSD512Gb/Intel Gr/FPS/Підсв/DOS (AV3Q4AVV1) 894094
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
58 004 грн.
← купити
Ноутбук HP 14 EliteBook 6 G1i WUXGA IPS/Intel U7-255U/16GB/512SSD/Intel Graphics/DOS (AV3Q4AVV1) AV3Q4AVV1
Compx.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14 (AV3Q4AVV1) Pike Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (AV3Q4AVV1)
Rozetka.ua (Київ)
62 385 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (brnAV3Q4AVV1)
Rozetka.ua (Київ)
73 463 грн.
← купити
Ноутбук HP 14 EliteBook 6 G1i 14 (AV3Q4AVV1) Silver
Rozetka.ua (Київ)
77 623 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14" WUXGA IPS, Core Ultra 7255U, 16GB DDR5, SSD 512GB, Intel Graphics Pike Silver (AV3Q4AVV1)
Rozetka.ua (Київ)
73 034 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (AV3Q4AVV1)
Rozetka.ua (Київ)
68 133 грн.
← купити
Ноутбук HP 14 EliteBook 6 G1i WUXGA IPS/Intel U7-255U/16GB/512SSD/Intel Graphics/DOS (AV3Q4AVV1)
Rozetka.ua (Київ)
65 716 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (AV3Q4AVV1) HP AV3Q4AVV1 915843
Rozetka.ua (Київ)
68 309 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14" WUXGA IPS, Core Ultra 7 255U, 16GB DDR5, SSD 512GB, Intel Graphics Pike Silver (AV3Q4AVV1)
Rozetka.ua (Київ)
70 167 грн.
← купити
Ноутбук 14" HP EliteBook 6 G1i 14 (AV3Q4AVV1) Silver, Intel Core Ultra 7 255U, 16Gb, 512Gb, DOS
Rozetka.ua (Київ)
63 569 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP AV3Q4AVV1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14 (AV3Q4AVV1). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP EliteBook 6 G1i 14 (AV3Q4AVV1) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія