шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP ZBook 8 G1i 14 [B30JDES]

Конфігурації і ціни 384Відгуки  Обговорення  Корисне10Аксесуари
Купити ноутбук HP ZBook 8 G1i 14 (B30JDES) за ціною від 79999 грн.
Відео 5Фото 14

Серия HP ZBook 8 G1i 14

Модифікації HP ZBook 8 G1i 14 9
Где купить? [B30JDES]
Характеристики [B30JDES]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
1.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
316x222x19 мм
Вага
1.43 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  70000 грн.    до  105000 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F5AVV3
від 65 106 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F5AVV2
від 81 055 грн.
HP ZBook 8 G1i 14
B30JFES
від 88 099 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z9ET
від 73 316 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51MYET
від 60 013 грн.
HP ProBook 440 G11
9C0C3EA
від 91 930 грн.
HP EliteBook 640 G11
A37VVET
від 57 498 грн.
HP ProBook 440 G11
A38DHET
від 70 030 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
PB14267
від 83 980 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3Q4AVV3
від 79 199 грн.
210-BPDRU532 512WP
від 83 999 грн.
210-BPDRU732 512UBU
від 83 599 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3Q4AVV2
від 75 899 грн.
PB142524
від 79 560 грн.
BTO113PB1425 0EMEA
від 77 050 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51GBET
від 74 666 грн.
BTO106PB1425 0EMEA
від 54 999 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21SJ0084APB
від 96 356 грн.
BTO108PB1425 0UAW11P
від 71 999 грн.
21SJ0083APB
від 75 140 грн.
210-BPDRU516 512WP
від 76 599 грн.
210-BPDRU732 1TBUBU
від 91 024 грн.
PB14266
від 72 930 грн.
BTO114PB1425 02N1UA
від 74 999 грн.
210-BPDRU532 512UBU
від 74 799 грн.
PB14261
від 98 566 грн.
BTO113PB1425 0UA
від 73 399 грн.
BTO110PB1425 0EMEA
від 70 550 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51FVET
від 67 903 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3P8AVV3
від 67 760 грн.

від 79 999  до 107 318 грн.
Ноутбук HP ZBook 8 G1i 14 (B30JDES) B30JDES
Artline.ua (Київ)
85 855 грн.
← купити
HP Ноутбук HP ZBook 8 G1i (B30JDES) Meteor Silver
MTA.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i Silver (B30JDES) B30JDES
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i 14 Meteor Silver (B30JDES)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i 14 (B30JDES) Silver B30JDES
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i(B30JDES)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i (B30JDES) B30JDES
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1a 14 (B30JDES) ZBook 8 G1a 14 (B30JDES)
Denika.ua (Харків)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i B30JDES Silver - 14" IPS 60 Гц / Intel Core Ultra 5 / 225U / DDR5 32 ГБ / PCI-E SSD 1 ТБ / Intel Grap
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i (B30JDES) Meteor Silver
Soho.com.ua (Київ)
84 659 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP B30JDES, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP ZBook 8 G1i 14 (B30JDES). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP ZBook 8 G1i 14 (B30JDES) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія