шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Joyroom (тип)
бездротова зарядка
тільки для смарт годинників
Каталог товарів

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Joyroom C-A17 за ціною від 642 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Joyroom C-A17

Вага (г): 25; Габарити (мм): 51x33x24; дисплей; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 48; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз'
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
48 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
PPS
Функції та можливості
дисплей
Матеріал корпусу
метал
Габарити
51x33x24 мм
Вага
25 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 642  до 922 грн.
Адаптер автомобільний JOYROOM Intelligent 2-port LED Fast Car Charger C-A17 |1USB/1Type-C, 48W/3A, PD/QC|
MAUDAU (Київ)
690 грн.
← купити
Адаптер автомобільний JOYROOM Intelligent 2-port LED Fast Car Charger C-A17 1USB/1Type-C, 48W/3A, PD/QC| 4756345
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер автомобільний JOYROOM Intelligent 2-port LED Fast Car Charger C-A17 |1USB/1Type-C, 48W/3A, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
693 грн.
← купити
Адаптер автомобільний JOYROOM Intelligent 2-port LED Fast Car Charger C-A17 1USB/1Type-C, 48W/3A, PD/QC|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер автомобільний JOYROOM Intelligent 2-port LED Fast Car Charger C-A17 |1USB/1Type-C, 48W/3A, PD/QC| чорний
Rozetka.ua (Київ)
642 грн.
← купити
Автомобільний адаптер JOYROOM Intelligent 2-port LED Fast Car Charger C-A17 1USB/1-Type-C, 48W/3A, PD/QC|
Rozetka.ua (Київ)
922 грн.
← купити
Адаптер автомобільний JOYROOM Intelligent 2-port LED Fast Car Charger C-A17 |1USB/1Type-C, 48W/3A, PD/QC| Колір Black
Rozetka.ua (Київ)
743 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій JOYROOM C-A17 Intelligent 2-port 5A 48W Black
Rozetka.ua (Київ)
719 грн.
← купити
Автомобільний адаптер JOYROOM Intelligent C-A17 USB/Type-C 48W 3A швидка зарядка QC/PD LCD-дисплей
Rozetka.ua (Київ)
789 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Joyroom C-A17, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Joyroom C-A17. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Joyroom C-A17 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія