шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Акустична система KEF R2 Meta

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити акустична система KEF R2 Meta за ціною від 67600 грн.
Відео 3Фото 13

Характеристики та опис KEF R2 Meta

Загальний частотний діапазон (Гц): 67 – 28000; Максимальна потужність підсилювача: 200; Імпеданс (Ом): 4; Кількість смуг: 3; Кількість динаміків: 4; Кількість каналів: 1.0; Тип: пасивна; Розміщення: полична
Колір
Призначеннядомашня
Розміщенняполична
Технічні характеристики
Типпасивна
Кількість каналів1.0
Кількість динаміків4 / 2 — НЧ, 1 — СЧ, 1 — ВЧ /
Кількість смуг3
Чутливість87 дБ
Імпеданс4 Ом
Частота кросовера0.56 / 2.5 кГц
Потужність / частота
Максимальна потужність підсилювача200 Вт / мінімум 15 Вт /
Загальний частотний діапазон67 – 28000 Гц
Інше
Діаметр ВЧ динаміка25 мм
Діаметр СЧ динаміка125 мм
Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка130 мм
Матеріал оздобленняMDF
Габарити центрального каналу (ВхШхГ)17.5x55x30.9 см
Вага15.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  110000 грн.

від 67 600  до 93 500 грн.
KEF KEF R2 Meta Walnut
Era-in-ear.com (Київ)
93 500 грн.
← купити
Kef R2 Meta Centre
Mirakustiki.ua (Київ)
67 600 грн.
← купити
Акустична система центрального каналу KEF R2 Meta Black Gloss (R2METABL)
Justbuy.com.ua (Київ)
93 180 грн.
← купити
KEF KEF R2 Meta White Gloss
Era-in-ear.com (Київ)
← купити
KEF KEF R2 Meta Black Gloss
Era-in-ear.com (Київ)
← купити
Акустична система центрального каналу KEF R2 Meta Walnut (R2METAWA)
Justbuy.com.ua (Київ)
93 200 грн.
← купити
Акустична система центрального каналу KEF R2 Meta White Gloss (R2METAWH)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KEF R2 Meta, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акустична система KEF R2 Meta. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акустична система KEF R2 Meta у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія