шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Logitech Zone Wired 2 USB

Ціни102Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Logitech Zone Wired 2 USB за ціною від 6176 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Logitech Zone Wired 2 USB

Вага (г): 223; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Чутливість (дБ): 97; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 36; Довжина кабелю (м): 1.9; Підведення кабелю: односторонній; USB: USB-A та USB-C; Тип підключення: дротові; Конструкція: накладні, закриті; Призначення: офісні
Підключення та конструкція
Призначенняофісні
Конструкціянакладні, закриті
Тип підключеннядротові
ПідключенняUSB-A та USB-C
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.9 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Імпеданс36 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість97 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Кількість мікрофонів2 шт.
Частотний діапазон100 – 8000 Гц
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага223 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4600 грн.    до  8250 грн.

від 6 176  до 8 946 грн.
Logitech Накладні навушники Logitech Zone Wired 2 Graphite
MTA.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 Graphite (981-001619) 981-001619
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech ZONE Wired 2 (L981-001619) Graphite
АЛЛО (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 Rose (981-001620) 981-001620
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Rose (981-001620) 981-001620
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619) 981-001619
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура LOGITECH ZONE Wired 2 Graphite (981-001619) 981-001619
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Logitech 981-001619
Mallprix.com (Київ)
6 306 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 usb Graphite (981-001619)
Tviy-Dim.com (Київ)
6 562 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Off-White (981-001621) UA 981-001621
Sota.store (Київ)
6 323 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619)
Q-techno.com.ua (Київ)
6 560 грн.
← купити
Logitech Zone Wired 2 USB White (981-001621)
Tehnomart.com (Київ)
6 335 грн.
← купити
Logitech Zone Wired 2 Rose (981-001620) 981-001620
Luckylink.kiev.ua (Київ)
6 569 грн.
← купити
Logitech Zone Wired 2 USB White (981-001621) ZoneWired2USBWhite(981-001621)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB White (981-001621) 981-001621
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone Wired 2 Usb Graphite (981-001619) 981-001619
Openshop.ua (Київ)
6 435 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone Wired 2 USB White (981-001621) Zone Wired 2 USB White (981-001621)
Denika.ua (Харків)
6 427 грн.
← купити
Дротова гарнітура LOGITECH ZONE 2 - БІЛИЙ - USB - Н/Д - EMEA28i-935 - UC, ЄС L981-001621
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619)
Nkt.ua (Київ)
6 176 грн.
← купити
Logitech 981-001619 — LOGITECH ZONE Wired 2 Headset - GRAPHITE - USB - N/A - EMEA28i-935 - UC, EU
Comtrade.ua (Київ)
6 665 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619) 981-001619
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB Rose (981-001620)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
6 263 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB (L981-001620) Rose 981-001620
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 501 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619) 981-001619
icom.net.ua (Київ)
6 178 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 (981-001621) Off-White 981-001621
Telemart.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619)
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 445 грн.
← купити
Гарнітура Logitech ZONE Wired 2 USB Headset White (L981-001621)
MAUDAU (Київ)
7 783 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Off-White (981-001621) 981-001621
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 371 грн.
← купити
Гарнітура Logitech ZONE Wired 2 USB Headset White (981-001621) 981-001621
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech ZONE Wired 2 Graphite (981-001619)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Logitech Накладні навушники Logitech ZONE Wired 2 Headset Rose USB - N/A - EMEA28i-935 - UC, EU (L981-001620)
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB Rose (981-001620) 981-001620
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB White (981-001621) 981-001621
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech ZONE Wired 2 (L981-001620) Rose
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники Logitech ZONE Wired 2 (L981-001621) Off-White
АЛЛО (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 Graphite (981-001619) 981-001619
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 Off-White (981-001621) 981-001621
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB White (981-001621) 981-001621
Itbox.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB Rose (981-001620) 981-001620
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура LOGITECH ZONE Wired 2 Rose (981-001620) 981-001620
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Гарнітура LOGITECH ZONE Wired 2 White (981-001621) 981-001621
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Logitech 981-001621
Mallprix.com (Київ)
← купити
Logitech 981-001620
Mallprix.com (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 usb Off-White (981-001621)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619)
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619) UA 981-001619
Sota.store (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Off-White (981-001621)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619) 981-001619
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB White (981-001621) 981-001621
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB Rose (981-001620) 981-001620
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Дротова гарнітура LOGITECH ZONE 2 - РОЖЕВА - USB - Н/Д - EMEA28i-935 - UC, ЄС L981-001620
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Дротова гарнітура LOGITECH ZONE 2 - ГРАФІТ - USB - Н/Д - EMEA28i-935 - UC, ЄС L981-001619
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB White (981-001621) 981-001621
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Logitech 981-001620 — LOGITECH ZONE Wired 2 Headset - ROSE - USB - N/A - EMEA28i-935 - UC, EU
Comtrade.ua (Київ)
6 731 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619) 981-001619
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619) ZoneWired2USBGraphite(981-001619)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Logitech Zone Wired 2 USB Rose (981-001620) ZoneWired2USBRose(981-001620)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB Rose (981-001620) 981-001620
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619) Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619)
Denika.ua (Харків)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB Rose (981-001620)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619) L981-001619
Luckylink.kiev.ua (Київ)
6 681 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone Wired 2 USB White (981-001621) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Off-White (981-001621) 981-001621
icom.net.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Rose (981-001620) 981-001620
icom.net.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB (L981-001621) White L981-001621
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB (L981-001619) Graphite L981-001619
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Logitech 981-001621 — LOGITECH ZONE Wired 2 Headset - OFF-WHITE - USB - N/A - EMEA28i-935 - UC, EU
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 (981-001619) Graphite 981-001619
Telemart.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone Wired 2 USB White (981-001621)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Наушники с микрофоном Logitech Zone Wired 2 Rose (981-001620)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech ZONE Wired 2 USB Headset Rose (981-001620)
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Headset Graphite (981-001619)
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619)
MAUDAU (Київ)
8 021 грн.
← купити
Гарнітура Logitech ZONE Wired 2 USB Headset Graphite (981-001619) 981-001619
Compx.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech ZONE Wired 2 USB Headset Rose (981-001620) 981-001620
Compx.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Off-White (981-001621)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Off-White (981-001621) ( 21622 )
Rozetka.ua (Київ)
8 679 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619) ( 23148 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Off-White (981-001621)
Rozetka.ua (Київ)
8 322 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619)
Rozetka.ua (Київ)
7 722 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB White (981-001621)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB Rose (981-001620)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619)
Rozetka.ua (Київ)
7 780 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 usb Off-White (981-001621)
Rozetka.ua (Київ)
8 554 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 usb Graphite (981-001619)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Off-White (981-001621)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Off-White (981-001621) ( 11264 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619) ( 11611 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech ZONE Wired 2 USB Headset White (L981-001621)
Rozetka.ua (Київ)
8 946 грн.
← купити
Гарнітура Logitech ZONE Wired 2 USB Headset Graphite (981-001619)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech ZONE Wired 2 USB Headset Rose (981-001620)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone Wired 2 USB White (981-001621)
Rozetka.ua (Київ)
8 049 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech ZONE Wired 2 Graphite (981-001619)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB White (981-001621) Logitech 981-001621 929013
Rozetka.ua (Київ)
8 399 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619) Logitech 981-001619 929012
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB for Business Graphite (981-001615)
Rozetka.ua (Київ)
7 039 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB Off-white (981-001621)
Rozetka.ua (Київ)
8 299 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB for Business UC version Graphite (981-001618)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech Zone Wired 2 USB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Logitech Zone Wired 2 USB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Logitech Zone Wired 2 USB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія