шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Logitech Zone Wired 2 USB

Ціни101Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Logitech Zone Wired 2 USB за ціною від 6176 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Logitech Zone Wired 2 USB

Вага (г): 223; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Чутливість (дБ): 97; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 36; Довжина кабелю (м): 1.9; Підведення кабелю: односторонній; USB: USB-A та USB-C; Тип підключення: дротові; Конструкція: накладні, закриті; Призначення: офісні
Підключення та конструкція
Призначенняофісні
Конструкціянакладні, закриті
Тип підключеннядротові
ПідключенняUSB-A та USB-C
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Довжина кабелю1.9 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Імпеданс36 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість97 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Кількість мікрофонів2 шт.
Частотний діапазон100 – 8000 Гц
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага223 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4600 грн.    до  8250 грн.

від 6 176  до 8 946 грн.
Logitech Накладні навушники Logitech Zone Wired 2 Graphite
MTA.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 Graphite (981-001619) 981-001619
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech ZONE Wired 2 (L981-001619) Graphite
АЛЛО (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 Rose (981-001620) 981-001620
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Rose (981-001620) 981-001620
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Wired 2 USB Graphite (981-001619) 981-001619
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура LOGITECH ZONE Wired 2 Graphite (981-001619) 981-001619
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Logitech 981-001619
Mallprix.com (Київ)
6 306 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 usb Graphite (981-001619)
Tviy-Dim.com (Київ)
6 667 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone Wired 2 USB Off-White (981-001621) UA 981-001621
Sota.store (Київ)
6 323 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech Zone Wired 2 USB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Logitech Zone Wired 2 USB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Logitech Zone Wired 2 USB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія