шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Mcdodo (тип)
бездротова зарядка
тільки для смарт годинників
автомобільне ЗП + FM трансмітер
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Mcdodo CH-7170 за ціною від 299 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Mcdodo CH-7170

Габарити (мм): 85x51x26; дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функції та можливості
дисплей
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
85x51x26 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 299  до 613 грн.
Мережевий зарядний пристрій McDodo Chocolate Series Digital Display 20W PD + QC3.0 Charger ( EU plug ) CH-7170 Чорний
MAUDAU (Київ)
613 грн.
← купити
МЗП McDodo Chocolate Series Digital Display 20W PD + QC3.0 Charger ( EU plug ) CH-7170 Black
Rozetka.ua (Київ)
399 грн.
← купити
МЗП McDodo Chocolate Series Digital Display 20W PD + QC3.0 Charger ( EU plug ) CH-7170 Black
Rozetka.ua (Київ)
403 грн.
← купити
Зарядний пристрій McDodo Chocolate Series Digital Display 20 Вт PD + QC3.0 EU-Plug Чорний CH-7170
Rozetka.ua (Київ)
339 грн.
← купити
Зарядний блок Mcdodo CH-7170 PD 20 Вт USB-C + 2 USB-A (чорний)
Rozetka.ua (Київ)
299 грн.
← купити
МЗП McDodo Chocolate Series Digital Display 20W PD + QC3.0 Charger (EU plug) CH-7170 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Mcdodo CH-7170, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Mcdodo CH-7170. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Mcdodo CH-7170 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія