шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Набір каструль і сковорідок Ninja Zerostick Premium C35005DE

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Ninja Zerostick Premium C35005DE за ціною від 4361 грн.

Характеристики та опис Ninja Zerostick Premium C35005DE

Країна походження бренду: США; Матеріал посуду: алюміній; Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 24;єм ковша (л): 1.4;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 4.2; Об'єм каструлі (л): 3.4;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 24
Основних предметів5
Усього предметів9
Комплектація1 ківш
3 каструлі
1 сковорідка
4 кришки
Функції та можливості
Антипригарне покриття+
Сумісність з індукцією
Використання в духовці
Миття в посудомийці
Каструлі
Розміри18 см
20 см
24 см
Об'єм3.4 л
4.2 л
6 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.4 л
Сковорідки
Розміри24 см
Загальне
Матеріал посудуалюміній
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуСША
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 361  до 8 749 грн.
Набір посуду NINJA ZEROSTICK Premium 9 предметів (C35005DE) C35005DE
FOXTROT.UA (Київ)
5 999 грн.
← купити
Набір посуду Ninja Zerostick Premium (C35005DE) Zerostick Premium (C35005DE)
Denika.ua (Харків)
4 361 грн.
← купити
Ninja ZEROSTICK Premium 9 пр. (C35005DE) ZEROSTICKPremium9пр.(C35005DE)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Hабір посуду Ninja Zerostick Premium 9 предметів (C35005DE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір посуду Ninja ZEROSTICK Premium C35005DE 9 предметів чорний
Rozetka.ua (Київ)
8 749 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ninja Zerostick Premium C35005DE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Ninja Zerostick Premium C35005DE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Ninja Zerostick Premium C35005DE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія