шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Poco X7 256GB

Ціни86Опис Відгуки  Обговорення3Корисне4Аксесуари10+
Купити мобільний телефон Poco X7 256GB за ціною від 10390 грн.
Відео 2Фото 20

Характеристики та опис Poco X7 256GB

Вага (г): 186; Розміри (мм): 162.33x74.42x8.4; Захист від вологи: IP68; Час роботи (PCMark) (год): 12.6; Ємність (мАгод): 5110; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: Dolby Atmos; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.4
Колір
діагональ дисплея
6.67 "
роздільна здатність екрану
2712x1220
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6 (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5110 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
162.33x74.42x8.4 мм / товщина у чорному варіанті 8.63 мм /
Вага
186 г / 190 г у чорному варіанті /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 10 390  до 14 636 грн.
Смартфон POCO X7 8/256GB Green X7-8-256GB-Green
GRO (Київ)
12 579 грн.
← купити
Xiaomi Смартфон Xiaomi Poco X7 8/256GB Silver (Global)
MTA.ua (Київ)
11 099 грн.
← купити
Смартфон POCO X7 8/256GB (Silver) 1123288
Jabko.ua (Львів)
10 899 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 8/256GB Green
Justbuy.com.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 8/256GB Silver (Global)
Stls.store (Київ)
11 299 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 8/256GB Silver Global EU
Touch (Дніпро)
11 019 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 8/256GB Silver (Global)
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Xiaomi Poco X7 8/256Gb Green Global version
Techno-kym.com.ua (Київ)
12 496 грн.
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco X7 8/256GB Silver (1123288)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
10 390 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco X7 8/256GB Green
Denika.ua (Харків)
13 279 грн.
← купити
Xiaomi POCO X7 5G 8/256GB Black Yellow
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
Xiaomi POCO X7 5G 8/256GB Black Yellow Global Version Гарантія 1 рік
Limon.plus (Київ)
10 978 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco X7 8/256GB Silver (Global)
Soho.com.ua (Київ)
11 329 грн.
← купити
Смартфон POCO X7 8/256GB Green (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
12 584 грн.
← купити
Xiaomi Poco X7 5G 8/256Gb NFC Green (no adapter) Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
13 442 грн.
← купити
POCO X7 8/256GB Silver
Tehnomart.com (Київ)
12 588 грн.
← купити
POCO X7 8/256GB Green 12716
Easymac.com.ua (Київ)
10 480 грн.
← купити
Смартфон POCO X7 8/256 Gb Green
Zhuk.ua (Київ)
12 737 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 8/256GB Silver (Global) (із зарядним пристроєм)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Смартфон POCO X7 8/256GB Green
Tv-mir.com.ua (Київ)
13 107 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 5G 8/256GB Silver UA
Sota.store (Київ)
11 342 грн.
← купити
Xiaomi Poco X7 8/256GB Silver
Rezervacija.com.ua (Київ)
11 699 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco X7 8/256GB Silver (CH)
MAUDAU (Київ)
13 052 грн.
← купити
Poco X7 8/256Gb Silver EU Смартфон X7 8/256Gb Silver EU
Kvshop.com.ua (Київ)
10 977 грн.
← купити
Смартфон POCO X7 8/256GB Silver NW63854
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
11 321 грн.
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco X7 8/256GB Green
Rozetka.ua (Київ)
12 899 грн.
← купити
Смартфон POCO X7 8/256GB Silver X7-8-256GB-Silver
GRO (Київ)
12 229 грн.
← купити
Xiaomi Смартфон Xiaomi Poco X7 8/256GB Green (Global)
MTA.ua (Київ)
12 999 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 8/256GB Silver
Justbuy.com.ua (Київ)
10 869 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco X7 8/256Gb Silver Global version
Techno-kym.com.ua (Київ)
12 109 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco X7 8/256GB Silver
Denika.ua (Харків)
12 072 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco X7 8/256Gb Silver UA UCRF
Techno-kym.com.ua (Київ)
← купити
Xiaomi POCO X7 5G 8/256GB Silver
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
Xiaomi POCO X7 5G 8/256GB Green
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
Xiaomi POCO X7 5G 8/256GB Silver Global Version Гарантія 1 рік
Limon.plus (Київ)
← купити
Xiaomi POCO X7 5G 8/256GB Green Global Version Гарантія 1 рік
Limon.plus (Київ)
← купити
Смартфон POCO X7 8/256GB Silver (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
11 671 грн.
← купити
Смартфон POCO X7 8/256GB Silver (Global EU) (with Adapter)
Smartmag.biz.ua (Львів)
11 094 грн.
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco X7 8/256GB Green (1123287)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco X7 8/256GB Black (1123286)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
Poco X7 8/256GB Green
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Xiaomi Poco X7 5G 8/256Gb NFC Silver (with adapter) Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
11 274 грн.
← купити
Xiaomi Poco X7 5G 8/256Gb NFC Silver (no adapter) Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
11 715 грн.
← купити
Смартфон POCO X7 8/256 Gb Silver
Zhuk.ua (Київ)
11 219 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 8/256GB Green (Global) (без зарядного пристрою)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
13 069 грн.
← купити
Смартфон POCO X7 8/256GB Silver
Tv-mir.com.ua (Київ)
11 479 грн.
← купити
Смартфон POCO X7 8/256GB Silver EU
Tv-mir.com.ua (Київ)
11 618 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 5G 8/256GB Green UA
Sota.store (Київ)
11 795 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 5G 8/256GB Silver EU
Sota.store (Київ)
10 890 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 5G 8/256GB Green EU
Sota.store (Київ)
11 790 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 5G 8/256GB Silver (No Adapter) EU
Sota.store (Київ)
10 845 грн.
← купити
Xiaomi Poco X7 8/256GB Silver (with charger)
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Xiaomi Poco X7 8/256GB Silver (Global Version) (with charger) [5G, NFC]
MAUDAU (Київ)
11 455 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco X7 8/256GB Green (Global Version) (no charger) [5G, NFC]
MAUDAU (Київ)
13 158 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 8/256GB Silver Global із зарядним пристроєм
MAUDAU (Київ)
11 709 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 8/256GB Green Global без зарядного пристрою
MAUDAU (Київ)
13 509 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 8/256GB Silver
MAUDAU (Київ)
12 001 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Смартфон Poco X7 8/256Gb Green Global version
MAUDAU (Київ)
13 177 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Смартфон Poco X7 8/256Gb Silver Global version
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Xiaomi POCO X7 8/256Gb зелений (з NFC) без адаптера
MAUDAU (Київ)
14 636 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 8/256GB Silver
MAUDAU (Київ)
11 587 грн.
← купити
Poco X7 8/256GB Green EU Смартфон X7 8/256GB Green EU
Kvshop.com.ua (Київ)
12 777 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco X7 8/256Gb Green Global version MO-94318
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
12 404 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco X7 8/256Gb Silver Global version MO-96047
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco X7 8/256GB Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Poco X7 8/256GB Silver Global
Rozetka.ua (Київ)
12 299 грн.
← купити
Мобільний телефон Poco X7 8/256GB Green Global
Rozetka.ua (Київ)
14 199 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 8/256GB Green (Global) (без зарядного пристрою)
Rozetka.ua (Київ)
14 419 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 8/256GB Silver (Global) (із зарядним пристроєм)
Rozetka.ua (Київ)
12 499 грн.
← купити
Смартфон POCO X7 8/256GB Silver
Rozetka.ua (Київ)
12 699 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 8/256GB Silver Global EU [154663]
Rozetka.ua (Київ)
11 949 грн.
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco X7 8/256GB Black
Rozetka.ua (Київ)
14 099 грн.
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco X7 8/256GB Silver
Rozetka.ua (Київ)
13 499 грн.
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco X7 8/256GB Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон POCO X7 8/256GB Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
СмартфонXiaomi Poco X7 8/256GB Silver (with charger) (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
11 919 грн.
← купити
смартфон POCO X7 8/256GB Silver (with adapter)
Rozetka.ua (Київ)
12 647 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi POCO X7 8/256Gb зелений (з NFC) без адаптера
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Poco X7 8/256GB Silver Global
Rozetka.ua (Київ)
12 349 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 8/256GB Green Global
Rozetka.ua (Київ)
13 949 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 8/256Gb Silver (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
11 859 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 8/256Gb Green (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
12 149 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 8/256GB Silver (Global Version) (with charger) [5G, NFC]
Rozetka.ua (Київ)
11 887 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 8/256GB Green (Global Version) (no charger) [5G, NFC]
Rozetka.ua (Київ)
13 650 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco X7 5G 8/256Gb NFC Silver Europe
Rozetka.ua (Київ)
13 004 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco X7 5G 8/256Gb NFC Silver (з адаптером) Europe
Rozetka.ua (Київ)
12 514 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Poco X7 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Poco X7 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Poco X7 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія