шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Poco X7 Pro 512GB

Ціни156Опис Відгуки6Обговорення34Корисне8Аксесуари
Купити мобільний телефон Poco X7 Pro 512GB за ціною від 15582 грн.
Відео 5Фото 21

Характеристики та опис Poco X7 Pro 512GB

Вага (г): 195; Розміри (мм): 160.75x75.24x8.29; чохол; Захист від вологи: IP68; Час роботи (PCMark) (год): 14.15; Ємність (мАгод): 6000; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; Hi-Res: Hi-Res Wireless; 3D звук: Dolby Atmos; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C
Рейтинг моделі: 4 з 5 (6 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Колір
діагональ дисплея
6.67 "
роздільна здатність екрану
2712x1220
Вбудована пам'ять
512 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6 (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
Dual GPS
/ L1+L5 /
ГЛОНАСС
Galileo
/ E1+E5a /
Ємність батареї
6000 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
160.75x75.24x8.29 мм / товщина у жовтому варіанті 8.43 мм /
Вага
195 г / 198 г у жовтому варіанті /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  14500 грн.    до  21000 грн.

1
3
Лучший телефон !
3 жовтня 2025, 10:12 #
Переваги:Всё на высоте,За такие деньги !

Недоліки:-

Коментар:Лучший телефон за свои деньги

Автор:CARNAVAL CARNAVAL  пользуюсь Poco X7 Pro 512GB більше року

чудова модель, дуже сподобалося
8 березня 2026, 12:01 #
Переваги:Швидкість, автономність, швидке заряджання

Недоліки:Немає

Коментар:Пів року експлуатації, враження чудові жодних проблем

Автор:Денис Луковський  пользуюсь Poco X7 Pro 512GB кілька місяців

Рекомендую! Як для роботи в застосунках та прослуховування музики!
23 серпня 2025, 21:49 #
Переваги:Велика батарея! Потужна зарядка! Якісний звук! Швидкий в реагуванні!

Недоліки:Хотілося би дешевше!!!
Камера 4+

Коментар:Чудовий апарат! Цікавий дизайн!

Автор:Филип Нуждин

Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Оціни все що він має по 10 бальній системі і в кінці оціни все в 1 по 10 бальній Читать...
PriceHub AI2 лютого, 11:38
Poco X7 Pro отримує високі оцінки за різні характеристики. Дисплей AMOLED з роздільною здатністю 2712x1220 та частотою 120 Гц заслуговує 9/10 за яскравість та якість зображення. Продуктивність на базі процесора Dimensity 8400 Ultra отримує 9/10 за швидкість та ефективність. Основна камера з 50 МП та оптичною стабілізацією отримує 8/10 за якість зйомки, хоча селфі-камера могла б бути кращою, тому 6/10. Автономність батареї на 6000 мАг з швидкою зарядкою 90 Вт отримує 8/10. Загалом, Poco X7 Pro отримує 8/10 за загальну оцінку, враховуючи його потужні характеристики та деякі недоліки в камерах.
[Оцінки були сформовані на основі характеристик продукту та експертних відгуків, які підкреслюють сильні сторони дисплея, продуктивності, камери та батареї. Дисплей отримав високу оцінку за якість зображення, продуктивність - за швидкість, а камера - за якість зйомки. Загальна оцінка враховує всі ці аспекти, що робить Poco X7 Pro привабливим варіантом у своєму ціновому сегменті.]
На скільки років вперед я його Читать...
PriceHub AI2 лютого, 11:32
Xiaomi Poco X7 Pro обіцяє три основні оновлення операційної системи Android та чотири роки оновлень безпеки. Це означає, що ви зможете користуватися цим смартфоном принаймні до 2028 року з актуальними функціями та безпекою.
[Відповідь базується на інформації про підтримку програмного забезпечення, наданій експертами. Смартфон Poco X7 Pro отримує три основні оновлення Android та чотири роки оновлень безпеки, що забезпечує тривалу підтримку.]
Що краще poco x7 pro чи Читать...
PriceHub AI29 листопада 2025, 14:45
Poco X7 Pro має потужний процесор Dimensity 8400 Ultra, що забезпечує високу продуктивність, особливо для ігор, а також великий акумулятор на 6000 мАг з швидкою зарядкою 90 Вт. Однак, користувачі відзначають проблеми з камерою та рекламою в прошивці. Samsung A56, з іншого боку, має кращу камеру та стабільнішу програмну платформу без реклами, що робить його більш надійним вибором для тих, хто цінує якість зйомки та зручність використання. Вибір між цими моделями залежить від ваших пріоритетів: продуктивність і швидка зарядка (Poco) або якість камери та стабільність (Samsung).
[Відповідь сформована на основі порівняння характеристик Poco X7 Pro та Samsung A56, зокрема продуктивності, якості камери та відгуків користувачів. Дані про Poco X7 Pro включають потужний процесор і великий акумулятор, але також вказують на проблеми з камерою та рекламою в прошивці, що підтверджується відгуками користувачів. Samsung A56, в свою чергу, відзначається кращою камерою та стабільнішою програмною платформою, що також відображено в відгуках.]
Огляд смартфона POCO X7 Pro
Сравниваем камеры: realme 14 Pro+ iPhone 16 Pro и POCO X7 Pro
Обзор POCO X7 Pro: почти что бескомпромиссный флагман
від 15 582  до 25 021 грн.
Смартфон POCO X7 Pro 12/512GB Green X7-Pro-12-512GB-Green
GRO (Київ)
16 209 грн.
← купити
Xiaomi Смартфон Xiaomi Poco X7 Pro 12/512GB Green (Global)
MTA.ua (Київ)
16 999 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 Pro 12/512GB Black
Justbuy.com.ua (Київ)
16 969 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 Pro 12/512GB Black (Global)
Stls.store (Київ)
17 199 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 Pro 12/512GB Yellow Global EU
Touch (Дніпро)
17 219 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 Pro 12/512GB Black (Global)
Цифра (Київ)
16 699 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco X7 Pro 12/512Gb Black Global version
Techno-kym.com.ua (Київ)
16 687 грн.
← купити
Мобільний телефон Xiaomi Poco X7 Pro 12/512GB Yellow (1123297)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
16 073 грн.
← купити
Смартфон Xiaomi Poco X7 Pro 12/512GB Green
Denika.ua (Харків)
17 383 грн.
← купити
Смартфон Poco X7 Pro 5G 12/512GB Black EU
Sota.store (Київ)
16 920 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Poco X7 Pro 512GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Poco X7 Pro 512GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Poco X7 Pro 512GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія