шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Ridea (тип)
автомобільний ЗП
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Ridea RW-20125 за ціною від 205 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Ridea RW-20125

Габарити (мм): 83x42x27; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
83x42x27 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 205  до 494 грн.
Ridea RW-20125 Rapid Pro 20w PD USB-C fast charger + USB-C to Lightning cable white
AKS.ua (Київ)
205 грн.
← купити
Ridea Rapid Pro 1USB-C QC/PD 20W+Type-C to Lightning White (RW-20125) RapidPro1USB-CQC/PD20W+Type-CtoLightningWhite(RW-20125
COMFY.ua (Київ)
295 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Ridea RW-20125 Rapid Pro 1USB-C QC/PD 20W+Type-C to Lightning Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
494 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій Ridea RW-20125 Rapid Pro 1USB-C QC/PD 20W+Type-C to Lightning Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
236 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Ridea RW-20125 20W USB-C QC PD 100-240V Білий
Rozetka.ua (Київ)
401 грн.
← купити
Мережевий Зарядний Пристрій Ridea RW-20125 Rapid Pro 1USB-C QC/PD 20W+Type-C to Lightning Колір Бiлий
Rozetka.ua (Київ)
493 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ridea RW-20125, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Ridea RW-20125. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Ridea RW-20125 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія