шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Sharp PS-949

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити аудіосистема Sharp PS-949 за ціною від 10800 грн.
Відео 3Фото 13

Характеристики та опис Sharp PS-949

Вага (кг): 12.5; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 697х327х325; Захист від пилу та води; USB для зарядки гаджетів; Автономне живлення: акумулятор; Мікрофон в комплекті; Світлові ефекти; Виходи: ЖК екран; інструментальний; під мікрофон; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Синхронізація колонок: TWS
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
Потужність системи
132 Вт
Інтерфейси
Bluetooth v5.0
Синхронізація колонок
TWS
Додатково
караоке
Автономне живлення
акумулятор
USB для зарядки гаджетів
Захист від пилу та води
Габарити (ВхШхГ)
697х327х325 мм
Вага
12.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 10 800  до 16 119 грн.
Портативна аудіосистема Sharp PS-949 Black
Portativ.ua (Київ)
12 999 грн.
← купити
Акустична система Sharp XParty Street Beat PS-949 Black
Click.ua (Київ)
← купити
Sharp PS-949
Mallprix.com (Київ)
11 192 грн.
← купити
Портативна акустика SHARP PS-949
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Портативна колонка Sharp Party Speaker ps-949 Black
Tviy-Dim.com (Київ)
11 496 грн.
← купити
Портативні колонки Sharp XpartyStreet Beat:Party Speaker PS-949 Black
Denika.ua (Харків)
11 286 грн.
← купити
Sharp Party Speaker PS-949 Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Sharp Party Speaker PS-949 Black
Sharp.in.ua (Київ)
← купити
Sharp Party Speaker PS-949 Black офіційна гарантія
PermyCo (Київ)
10 899 грн.
← купити
Портативна колонка Sharp Party Speaker PS-949 Black
Redprice.sale (Львів)
11 871 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sharp PS-949, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Sharp PS-949. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Sharp PS-949 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія