шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
USAMS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
автомобільне ЗП + FM трансмітер
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
Каталог товарів

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій USAMS US-CC154 за ціною від 477 грн.

Характеристики та опис USAMS US-CC154

дисплей; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 45; Макс. потужність (USB) (Вт): 27;ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Макс. потужність (USB)
27 Вт
Потужність (на всі порти)
45 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Функції та можливості
дисплей
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 477  до 1 079 грн.
Автомобильное зарядное устройство USAMS US-CC154 C29 Dual Ports Digital Display 45W 5A light gold
Bigmo.com.ua (Дніпро)
477 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Usams US-CC154 C29 Dual Ports Digital Display 45W 5A light gold
MAUDAU (Київ)
563 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Usams US-CC154 C29 QC 45W 2xUSB-A Light Gold (CC154CC01)
Rozetka.ua (Київ)
1 079 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати USAMS US-CC154, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій USAMS US-CC154. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій USAMS US-CC154 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія