шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
USAMS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
автомобільне ЗП + FM трансмітер
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
Каталог товарів

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій USAMS US-CC159 за ціною від 632 грн.
Фото 9

Характеристики та опис USAMS US-CC159

дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 2; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функції та можливості
дисплей
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 632  до 1 419 грн.
Автомобільний Зарядний Пристрій 2USB+1Type-C Usams US-CC159 QC3.0 80W Black
Pocketstore.ua (Київ)
632 грн.
← купити
Автомобільний Зарядний Пристрій 2USB+1Type-C Usams US-CC159 QC3.0 80W Black
Rozetka.ua (Київ)
711 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Usams US-CC159 PD/QC 80W 2xUSB-A | USB-C Blue (CC159CC02)
Rozetka.ua (Київ)
1 369 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Usams US-CC159 PD/QC 80W 2xUSB-A | USB-C Black (CC159CC01)
Rozetka.ua (Київ)
1 419 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати USAMS US-CC159, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій USAMS US-CC159. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій USAMS US-CC159 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія