шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12583]

Конфігурації і ціни 314Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12583) за ціною від 66744 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Характеристики [2E-12583]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
650 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  80000 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8984
від 69 673 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8981
від 67 269 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8957
від 66 099 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8960
від 65 514 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9005
від 72 209 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8969
від 72 394 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8804
від 64 694 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8993
від 73 565 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8780
від 63 524 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8816
від 63 339 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9008
від 74 613 грн.
Qbox I324xx
I32470
від 72 799 грн.
Artline Gaming A21
A21v24Win
від 71 939 грн.
Qbox I316xx
I31668
від 72 499 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8783
від 68 593 грн.
Qbox I316xx
I31661
від 73 099 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8819
від 68 409 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv79W in
від 73 172 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12580
від 66 078 грн.
Qbox I324xx
I32460
від 71 999 грн.
Qbox I324xx
I32493
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv68W in
від 72 908 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv84W in
Qbox I324xx
I32461
від 73 599 грн.
Qbox I324xx
I32494
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8936
від 67 954 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8807
від 69 764 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v69Win
від 74 666 грн.
Qbox I316xx
I31658
від 71 799 грн.
Artline Gaming X39
X39v84Win
від 72 686 грн.

від 66 744  до 83 430 грн.
Комп’ютер 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W 2E-12583
ШО (Київ)
73 629 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W, Win11 (2E-12583) 2E-12
icom.net.ua (Київ)
66 744 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W, Win11 2E-12583
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12583
Citrus.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-12583) 2E-12583
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12583)
MTA.ua (Київ)
71 499 грн.
← купити
2E Complex Gaming (2e-12583) 2e-12583
Kvshop.com.ua (Київ)
72 999 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W, Win11 E-2E-12583
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD5060TI-8, H610, G2052, 600W, Win11 (2E-12583)
Rozetka.ua (Київ)
83 430 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12583, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12583). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12583) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія