шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational K10 []

Конфігурації і ціни 19Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер  за ціною від 43878 грн.
Фото 18

Серия 2E Rational K10

Модифікації 2E Rational K10 1
Где купить? [2E-K10.0005]
Характеристики [2E-K10.0005]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
27 "
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS
Чипсет
Intel B660
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort
COM-порт (RS-232)
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11aс)
Bluetooth
v4.2
Потужність БЖ
150 Вт
Передвстановлена ОС
DOS
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  43000 грн.    до  50000 грн.
HP 27-cr00 All-in-One
AE0P9EA
від 46 999 грн.
HP 27-cr00 All-in-One
AR0N6EA
від 39 916 грн.
HP 27-cr00 All-in-One
AR0N5EA
від 44 234 грн.
HP 27-cr10 All-in-One
AE0Q2EA
від 44 999 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0333
від 42 260 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0239
від 42 485 грн.
Artline Business M75
M75v06Win
від 47 470 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0241
від 42 430 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0292
від 42 586 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0332
від 41 313 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0237
від 42 760 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0236
від 41 004 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0348
від 40 846 грн.
Artline Business M78
M78v01Win
від 48 220 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0240
від 40 718 грн.
Artline Business M78
M78v02
від 45 490 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0351
від 40 518 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0243
від 43 607 грн.
Artline Business M74
M74v18Win
від 44 479 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0289
від 44 260 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0350
від 39 521 грн.
Artline Business M74
M74v16Win
від 43 996 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0330
від 39 068 грн.
Artline Business M78
M78v03
від 43 510 грн.
Artline Business M75
M75v17Win
від 43 246 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0327
від 38 515 грн.
Artline Business M73
M73v07
від 46 942 грн.
Artline Business M73
M73v15
від 46 723 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0274
від 42 146 грн.
Vinga AIO Advanced 27
Advanced C0224
від 41 502 грн.

від 43 878  до 50 476 грн.
Моноблок 2E Rational K10 (2E-K10.0005) Ua
Цифра (Київ)
45 236 грн.
← купити
Моноблок 2E Rational K10 (2E-K10.0005) 2E-K10.0005
FOXTROT.UA (Київ)
46 159 грн.
← купити
Моноблок 2E Rational K10 27" (2E-K10.0005) White 2E-K10.0005
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Компьютер персональный моноблок 2E Rational K10 27" FHD IPS Intel i5-12400, 16Gb, F512GB, UMA, B660, кл+м, FreeDos, білий 2E
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер персональний моноблок 2E Rational K10 27" FHD IPS Intel i5-12400, 16Gb, F512GB, UMA, B660, кл+м, FreeDos, білий (2
icom.net.ua (Київ)
43 878 грн.
← купити
Моноблок 2E Rational K10 27" White (2E-K10.0005)
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E 2E-K10.0005 — Комп'ютер персональний моноблок Rational K10 27" FHD IPS Intel i5-12400, 16Gb, F512GB, UMA, B660, кл+м, Fre
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Моноблок 2E Rational K10 (2E-K10.0005) UA 2E-K10.0005
Sota.store (Київ)
← купити
Моноблок 27" 2E Rational (2E-K10.0005) 2E-K10.0005
Moyo.ua (Київ)
46 140 грн.
← купити
Моноблок 2E 27 Rational K10 FHD IPS/Intel i5-12400/16GB/512SSD/UMA/DOS/White (2E-K10.0005)
MAUDAU (Київ)
48 605 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-K10.0005, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія