шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор Dell Pro Plus P2724DEB

Ціни56Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари10+
Купити монітор Dell Pro Plus P2724DEB за ціною від 18799 грн.
Відео 1Фото 11

Характеристики та опис Dell Pro Plus P2724DEB

Габарити без підставки (мм): 612x416x60; Габарити (мм): 612x441x230; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вебкамера; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Flicker-Free; сенсор присутності; KVM-перемикач;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' Швидка зарядка
Колір
Тип
монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Вебкамера
/ 4 МП 30 к/с (2 МП 60 к/с) /
Габарити (ШхВхТ)
612x441x230 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 18 799  до 29 638 грн.
Монітор 27" DELL P2724DEB (210-BFMZ) 210-BFMZ
Moyo.ua (Київ)
21 999 грн.
← купити
Монитор Dell P2724DEB (210-BFMZ)
A-techno.com.ua (Київ)
24 726 грн.
← купити
Монітор 27" Dell P2724DEB (210-BFMZ) 210-BFMZ
Artline.ua (Київ)
18 799 грн.
← купити
Dell Монітор Dell P2724DEB Black 27 (210-BFMZ)
MTA.ua (Київ)
23 499 грн.
← купити
Монітор DELL P2724DEB (210-BFMZ) 210-BFMZ
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ) 210-BFMZ
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монітор 27" DELL P2724DEB (210-BFMZ)
АЛЛО (Київ)
22 779 грн.
← купити
Монітор DELL 27" P2724DEB HDMI, DP, USB-C, RJ-45, MM, IPS, 2560x1140, sRGB 99, HAS, Cam 210-BFMZ
ШО (Київ)
24 624 грн.
← купити
Монітор Dell 27" Video Conferencing P2724DEB 210-BFMZ
Jabko.ua (Львів)
21 989 грн.
← купити
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ)
Цифра (Київ)
23 029 грн.
← купити
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ)
Stls.store (Київ)
← купити
Dell 210-BFMZ
Mallprix.com (Київ)
23 037 грн.
← купити
Монітор Dell 27" P2724DEB (210-BFMZ) Black 210-BFMZ
Telemart.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell 27" P2724DEB (210-BFMZ) IPS Black/Silver 210-BFMZ
Click.ua (Київ)
22 930 грн.
← купити
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ) P2724DEB (210-BFMZ)
Denika.ua (Харків)
22 260 грн.
← купити
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ)
Zhuk.ua (Київ)
22 964 грн.
← купити
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ) 210-BFMZ
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell 27" P2724DEB (210-BFMZ) 210-BFMZ
Vodafone.ua (Київ)
22 215 грн.
← купити
Монітор Dell 27" P2724DEB (210BFMZ)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
19 211 грн.
← купити
Монітор DELL 27" P2724DEB HDMI, DP, USB-C, RJ-45, MM, IPS, 2560x1140, sRGB 99, HAS, Cam
Mobicase.net (Київ)
22 889 грн.
← купити
Монітор DELL 27" P2724DEB HDMI, DP, USB-C, MM, IPS, 2560x1140, sRGB 99, HAS, Cam 210-BFMZ
Comtrading.ua (Київ)
21 756 грн.
← купити
Монітор DELL 27" P2724DEB HDMI, DP, USB-C, MM, IPS, 2560x1140, sRGB 99, HAS, Cam (210-BFMZ)
Nkt.ua (Київ)
22 404 грн.
← купити
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ) 210-BFMZ
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор DELL 27" P2724DEB HDMI, DP, USB-C, RJ-45, MM, IPS, 2560x1140, sRGB 99, HAS, Cam (210-BFMZ)
Rincom.in.ua (Чернівці)
← купити
Dell P2724DEB (210-BFMZ)
Tehnomart.com (Київ)
23 404 грн.
← купити
Монітор Dell 27" P2724DEB (210-BFMZ) IPS Black/Silver 210-BFMZ
icom.net.ua (Київ)
21 978 грн.
← купити
Монітор 27" Dell P2724DEB (210-BFMZ)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ)
Redprice.sale (Львів)
20 264 грн.
← купити
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ)
Tv-mir.com.ua (Київ)
23 259 грн.
← купити
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ)
Semtech.com.ua (Луцьк)
20 267 грн.
← купити
Монітор Dell 27" P2724DEB (210-BFMZ) UA 210-BFMZ
Sota.store (Київ)
23 401 грн.
← купити
Dell P2724DEB (210-BFMZ) P2724DEB(210-BFMZ)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Dell P2724DEB (210-BFMZ) 210-bfmz
Kvshop.com.ua (Київ)
23 799 грн.
← купити
Dell Монітор 27" P2724DEB HDMI, DP, USB-C, MM, IPS, 2560x1140, sRGB 99, HAS, Cam E-210-BFMZ
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Монітор DELL P2724DEB (210-BFMZ)
Rozetka.ua (Київ)
28 592 грн.
← купити
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ)
Tomdom.in.ua (Львів)
20 270 грн.
← купити
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ)
Saren.com.ua (Львів)
20 271 грн.
← купити
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ)
Timesport.com.ua (Львів)
20 261 грн.
← купити
Монітор DELL 27" P2724DEB HDMI, DP, USB-C, RJ-45, MM, IPS, 2560x1140, sRGB 99, HAS, Cam
Rozetka.ua (Київ)
25 558 грн.
← купити
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ)
Rozetka.ua (Київ)
25 178 грн.
← купити
Монітор DELL P2724DEB (210-BFMZ)
Rozetka.ua (Київ)
25 190 грн.
← купити
Монітор Dell P2724DEB
Rozetka.ua (Київ)
26 902 грн.
← купити
Монітор Dell 27" P2724DEB (210-BFMZ) IPS Black/Silver
Rozetka.ua (Київ)
27 472 грн.
← купити
Монітор Dell 27' P2724DEB HDMI, DP, USB-C, MM, IPS, 2560x1140, sRGB 99, HAS, Cam (210-BFMZ)
Rozetka.ua (Київ)
24 521 грн.
← купити
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ)
Rozetka.ua (Київ)
25 437 грн.
← купити
Монітор DELL P2724DEB (210-BFMZ)
Rozetka.ua (Київ)
28 868 грн.
← купити
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ)
Rozetka.ua (Київ)
23 373 грн.
← купити
Монітор DELL P2724DEB (210-BFMZ)
Rozetka.ua (Київ)
28 320 грн.
← купити
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ)
Rozetka.ua (Київ)
25 684 грн.
← купити
Монітор dell 27" p2724deb hdmi, dp, usb-c, mm, ips, 2560x1140, sRGB 99, has, Cam 210-bfmz
Rozetka.ua (Київ)
25 524 грн.
← купити
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ)[78875]
Rozetka.ua (Київ)
29 638 грн.
← купити
Монітор DELL 27" P2724DEB HDMI, DP, USB-C, RJ-45, MM, IPS, 2560x1140, sRGB 99, HAS, Cam
Rozetka.ua (Київ)
28 375 грн.
← купити
Монітор DELL 27" P2724DEB HDMI, DP, USB-C, RJ-45, MM, IPS, 2560x1140, sRGB 99, HAS, Cam
Rozetka.ua (Київ)
27 024 грн.
← купити
Монітор Dell 27" P2724DEB (210-BFMZ)
Rozetka.ua (Київ)
28 199 грн.
← купити
Монітор Dell P2724DEB 27 дюймів IPS USB C вебкамера для офісу Чорний (210-BFMZ)
Rozetka.ua (Київ)
27 625 грн.
← купити
Монітор Dell P2724DEB (210-BFMZ)
Rozetka.ua (Київ)
24 913 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell Pro Plus P2724DEB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Dell Pro Plus P2724DEB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Dell Pro Plus P2724DEB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія