шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Dell Pro Slim []

Конфігурації і ціни 52Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити персональний комп'ютер  за ціною від 47629 грн.
Фото 4

Серия Dell Pro Slim

Модифікації Dell Pro Slim 1
Где купить? [BTO107QCS1250]
Характеристики [BTO107QCS1250]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel Q870
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
2.9 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Intel Graphics
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v1.4
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.2
Звук
7.1
Потужність БЖ
180 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
304x93x292 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  60000 грн.
Artline Business T17
T17v23
від 52 881 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12890
від 51 604 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12895
від 51 560 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12878
від 51 737 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12868
від 52 004 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12902
від 50 805 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12908
від 49 340 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12877
від 49 428 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12896
від 53 868 грн.
2E Rational Credo V285
2E-12889
від 49 251 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12893
від 49 073 грн.
2E Rational TMX03
2E-12808
від 49 109 грн.
2E Rational Credo Mesh
2E-12901
від 48 496 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12867
від 49 695 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12859
від 53 380 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12849
від 53 646 грн.
2E Rational TMX04
2E-12863
від 49 650 грн.
2E Rational TMX04
2E-12873
від 49 384 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12856
від 48 585 грн.
2E Rational Credo V200
2E-12846
від 48 896 грн.
Artline Gaming X43
X43v76Win
від 58 343 грн.
Artline Gaming X43
X43v75Win
від 58 562 грн.
Artline Gaming X43
X43v75
від 52 886 грн.
Artline Gaming X43
X43v76
від 52 667 грн.
Artline Gaming DRGN ...
DRGNv151
від 57 332 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv70
від 57 860 грн.
Artline WorkStation ...
W52v24
від 53 636 грн.

від 47 629  до 76 105 грн.
Комп'ютер Dell Pro Slim (BTO107QCS1250UBU)
Touch (Дніпро)
60 469 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) Dell Pro Slim (BTO107QCS1250) Ua
Цифра (Київ)
53 400 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) Dell Pro Slim (BTO107QCS1250) Ua
Stls.store (Київ)
54 489 грн.
← купити
Комп'ютер DELL Pro Slim (BTO107QCS1250UBU) BTO107QCS1250UBU
FOXTROT.UA (Київ)
60 970 грн.
← купити
Комп'ютер Dell Pro Slim / U5-235, 16, 512, WiFi, кл+м (BTO107QCS1250UBU) BTO107QCS1250UBU
Itbox.ua (Київ)
57 720 грн.
← купити
Dell BTO107QCS1250
Mallprix.com (Київ)
54 186 грн.
← купити
Комп'ютер персональний Dell Pro Slim (BTO107QCS1250) UA BTO107QCS1250
Sota.store (Київ)
53 482 грн.
← купити
Комп'ютер Dell Pro Slim / U5-235, 16, 512, кл+м, Win11P (BTO107QCS1250)
Q-techno.com.ua (Київ)
52 772 грн.
← купити
ПК DELL Pro Slim (BTO107QCS1250UBU) BTO107QCS1250UBU
Moyo.ua (Київ)
← купити
Персональний комп`ютер Dell Pro Slim (BTO107QCS1250) BTO107QCS1250
Click.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell BTO107QCS1250, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія