шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Doogee S40 Pro

Ціни49Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Doogee S40 Pro за ціною від 5949 грн.
Відео 14Фото 11

Характеристики та опис Doogee S40 Pro

Вага (г): 238; Розміри (мм): 158.2x79.4x14.1; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 4650; цифровий компас; ГЛОНАСС; GPS-модуль; гіроскоп; шумопоглинання; кнопка екстреного виклику; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) зверху; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.0
Колір
діагональ дисплея
5.45 "
роздільна здатність екрану
1440х720 (18:9)
Вбудована пам'ять
64 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 4 (802.11n)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка ззаду
кнопка екстреного виклику
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Ємність батареї
4650 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K / K, MIL-STD-810G /
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
158.2x79.4x14.1 мм
Вага
238 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  7500 грн.

від 5 949  до 7 125 грн.
Doogee Смартфон DOOGEE S40 Pro 4/64GB Green
MTA.ua (Київ)
6 399 грн.
← купити
Смартфон Doogee S40 Pro 4/64GB IP68 Green
Newsmag.com.ua (Дніпро)
6 249 грн.
← купити
DOOGEE S40 Pro 4/64GB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
6 299 грн.
← купити
Смартфон Doogee S40 Pro 4/64GB Black
Denika.ua (Харків)
6 597 грн.
← купити
Doogee S40 Pro 4/64GB IP68 Black
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
← купити
Смартфон DOOGEE S40 Pro 4/64GB Orange
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 397 грн.
← купити
Смартфон Doogee S40 Pro 4/64GB IP68 Green
Demping.store (Кривий Ріг)
5 949 грн.
← купити
DOOGEE S40 Pro 4/64GB Orange
Rezervacija.com.ua (Київ)
6 599 грн.
← купити
DOOGEE S40 Pro 4/64 Orange Гарантія 1 рік!
Limon.plus (Київ)
6 178 грн.
← купити
Смартфон Doogee S40 Pro 4/64 Gb Global Orange
MAUDAU (Київ)
6 561 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Doogee S40 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Doogee S40 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Doogee S40 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія