шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон UleFone Armor X9 Pro

Ціни51Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон UleFone Armor X9 Pro за ціною від 6049 грн.
Відео 18Фото 15

Характеристики та опис UleFone Armor X9 Pro

Вага (г): 235; Розміри (мм): 158x77.5x13.9; зарядний пристрій; захисне скло / плівка; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68; Ємність (мАгод): 5000; цифровий компас; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; індикатор сповіщень; FM-приймач; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) зверху; Bluetooth: Bluetooth v5.0
Колір
діагональ дисплея
5.5 "
роздільна здатність екрану
1440х720 (18:9)
Вбудована пам'ять
64 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Функції та можливості
сканер відбитка відсутня
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Ємність батареї
5000 мАгод
Захист від вологи
IP68
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
158x77.5x13.9 мм
Вага
235 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5500 грн.    до  7750 грн.

від 6 049  до 7 737 грн.
Ulefone Смартфон Ulefone Armor X9 Pro 4/64GB Black Red
MTA.ua (Київ)
6 499 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 pro 4/64gb Green
Newsmag.com.ua (Дніпро)
6 349 грн.
← купити
Ulefone Armor X9 Pro 4/64GB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
6 299 грн.
← купити
Смартфон UleFone Armor X9 Pro 4/64GB Green
Denika.ua (Харків)
6 743 грн.
← купити
UleFone Armor X9 Pro 4/64GB Green
Limon.in.ua (Хмельницький)
6 599 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 pro 4/64gb Green
Demping.store (Кривий Ріг)
6 049 грн.
← купити
Ulefone Armor X9 pro 4/64gb Green
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
6 399 грн.
← купити
UleFone Armor X9 Pro 4/64GB Black Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
6 578 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 Pro 4/64 Gb Global Red
MAUDAU (Київ)
6 671 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X9 pro 4/64gb Green DE-10076
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
6 268 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати UleFone Armor X9 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон UleFone Armor X9 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон UleFone Armor X9 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія