шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон UleFone Note 17 Pro

Ціни34Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити мобільний телефон UleFone Note 17 Pro за ціною від 8529 грн.
Фото 15

Характеристики та опис UleFone Note 17 Pro

Вага (г): 198; Розміри (мм): 163.8x74.2x9; зарядний пристрій; захисне скло / плівка; чохол; Ємність (мАгод): 5050; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) знизу; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.2; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: 2 SIM
Колір
діагональ дисплея
6.78 "
роздільна здатність екрану
2400x1080 (20:9)
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5050 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
163.8x74.2x9 мм
Вага
198 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8250 грн.    до  11500 грн.

від 8 529  до 15 151 грн.
Ulefone Смартфон Ulefone Note 17 Pro 12/256GB Pearl White
MTA.ua (Київ)
8 899 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 17 Pro 12/256Gb Perl White
Stls.store (Київ)
8 922 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 17 Pro 12/256gb white
Newsmag.com.ua (Дніпро)
8 829 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 17 Pro 12/256Gb Perl White
Цифра (Київ)
8 763 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Note 17 Pro 12/256Gb Pearl White (6937748736035)
Q-techno.com.ua (Київ)
9 296 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 17 Pro 12/256Gb Amber Orange EU
Sota.store (Київ)
9 320 грн.
← купити
Ulefone Note 17 Pro 12/256Gb Velvet Black Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
9 077 грн.
← купити
Ulefone Note 17 Pro 12/256gb white
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
8 879 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 17 Pro 12/256Gb Velvet Black (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
11 884 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 17 Pro 12/256gb white
Demping.store (Кривий Ріг)
8 529 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати UleFone Note 17 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон UleFone Note 17 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон UleFone Note 17 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія