шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон UleFone Armor 21

Ціни52Опис Відгуки1Обговорення  Корисне3Аксесуари10+
Купити мобільний телефон UleFone Armor 21 за ціною від 9639 грн.
Відео 1Фото 6

Характеристики та опис UleFone Armor 21

Вага (г): 400; Розміри (мм): 176x81.6x18.1; зарядний пристрій; захисне скло / плівка; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Час роботи (PCMark) (год): 22.15; Ємність (мАгод): 9600; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; FM-приймач; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) знизу
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
діагональ дисплея
6.58 "
роздільна здатність екрану
2408х1080 (20:9)
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
9600 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K / 1.5 м до 30 хв /
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
176x81.6x18.1 мм
Вага
400 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9500 грн.    до  13000 грн.

никогда так не разочаровывался в телефонах , а он у меня уже 25-й .
11 вересня 2023, 01:58 #
Переваги:производительность процессора, достаточный объём оперативной и встроенной памяти, неплохие камеры, очень громкий динамик, хотя и не очень приятный низкий тембр не поддающийся настройкам.

Недоліки:отвратительный приём сигнала сотовой сети в удалении от базовых станций , отсутствие в настройках режима 2 g что возможно могло бы повлиять на качество сигнала сети. Биометрический сканер срабатывает в лучшем случае со 2-го 3-го раза. При заявленной быстрой зарядке за 2,5 часа - реально заряжается от 5 до 95 % не менее 4 часов. Выступающий снизу корпус динамика - не очень умное решение для противоударного телефона - боюсь представить что с ним произойдёт если он упадёт именно этим местом к тому-же реальная толщина получается на 6 мм больше от заявленной , да и ширина с учётом защитных выступов на корпусе не 81,6 а 84 мм.

Коментар:при наличии реальных отзывов владельцев данного изделия до покупки , коих не оказалось в инете , не смотря на параметры и характеристики - никогда не остановил свой выбор на данной модели.

Автор:Valentin

від 9 639  до 15 822 грн.
Ulefone Armor 21 8/256Gb Black
АЛЛО (Київ)
12 999 грн.
← купити
Смартфон ULEFONE Armor 21 8/256GB Black (74495) 74495
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ulefone Смартфон Ulefone Armor 21 8/256GB Black
MTA.ua (Київ)
11 999 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Armor 21 8/256Gb Black (6937748735366) 6937748735366
Itbox.ua (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256GB Black EU 4952329734orig
ШО (Київ)
9 987 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256Gb Black (UA UCRF)
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256GB Black
Touch (Дніпро)
9 819 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256gb Black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
9 939 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256Gb Black (UA UCRF)
Цифра (Київ)
← купити
Ulefone 6937748735366
Mallprix.com (Київ)
11 822 грн.
← купити
Ulefone Armor 21 8/256GB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
9 999 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Armor 21 8/256Gb Black (6937748735366)
Q-techno.com.ua (Київ)
10 506 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256Gb Black Global version
Techno-kym.com.ua (Київ)
10 755 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Armor 21 8/256Gb Black (6937748735366) 6937748735366
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон UleFone Armor 21 8/256Gb Black (6937748735366) Armor 21 8/256Gb Black (6937748735366)
Denika.ua (Харків)
9 845 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Armor 21 8/256Gb Black (6937748735366)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
11 126 грн.
← купити
Ulefone Armor 21 8/256GB Black
Mobileplanet.ua (Одеса)
10 097 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256GB Black EU
Sota.store (Київ)
9 641 грн.
← купити
Ulefone Armor 21 8/256Gb Black
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
Ulefone Armor 21 8/256gb Black
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
9 989 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256GB Black 00-00059158
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256Gb Black (6937748735366)
Smartmag.biz.ua (Львів)
10 628 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256Gb (4G) Black
Кібернетики (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256gb Black
Demping.store (Кривий Ріг)
9 639 грн.
← купити
Ulefone Armor 21 8/256GB Black
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити
Ulefone Armor 21 8/256GB Black (6937748735366)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256GB Black (6937748735366) 6937748735366
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ulefone Armor 21 8/256 ГБ Чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
15 822 грн.
← купити
Ulefone Armor 21 8/256Gb Night Vision Black Гарантія 1 рік
Limon.plus (Київ)
9 978 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256Gb Black (Global Version)
MAUDAU (Київ)
10 605 грн.
← купити
Ulefone Power Armor 21 8/256GB Black Смартфон Power Armor 21 8/256GB Black
Kvshop.com.ua (Київ)
9 777 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256gb Black DE-101851
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
9 850 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Armor 21 8/256GB Black (6937748735366)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256gb Black
MAUDAU (Київ)
10 410 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256gb Black
MAUDAU (Київ)
10 441 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256Gb Black Global version
MAUDAU (Київ)
12 061 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256Gb Black Global version MO-72186
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
11 378 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Power Armor 21 8/256GB Black
Rozetka.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256Gb Black (6937748735366)
Rozetka.ua (Київ)
10 750 грн.
← купити
Захищений смартфон Ulefone Armor 21 8/256gb Black
Rozetka.ua (Київ)
10 749 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Power Armor 21 8/256GB Black
Rozetka.ua (Київ)
11 208 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256GB Black [93212]
Rozetka.ua (Київ)
11 049 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Armor 21 8/256Gb Black (6937748735366)
Rozetka.ua (Київ)
12 956 грн.
← купити
Смартфон UleFone Armor 21 8/256Gb Black (6937748735366)
Rozetka.ua (Київ)
10 633 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Armor 21 8/256Gb Black (6937748735366)
Rozetka.ua (Київ)
12 532 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Armor 21 8/256Gb Black (6937748735366)
Rozetka.ua (Київ)
13 125 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Armor 21 8/256Gb [18190]
Rozetka.ua (Київ)
13 550 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Armor 21 8/256Gb Black (6937748735366)
Rozetka.ua (Київ)
13 592 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 21 8/256GB Black (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
11 006 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Power Armor 21 8/256GB Black
Rozetka.ua (Київ)
11 320 грн.
← купити
Ulefone Armor 21 8/256Gb Night Vision Black ( Global ORIGINAL )
Rozetka.ua (Київ)
11 188 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Armor 21 8/256Gb Black (6937748735366)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати UleFone Armor 21, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон UleFone Armor 21. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон UleFone Armor 21 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія