шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон UleFone Armor 33

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон UleFone Armor 33 за ціною від 14299 грн.

Характеристики та опис UleFone Armor 33

Вага (г): 777; Розміри (мм): 185.5x85.5x34; зарядний пристрій; захисне скло / плівка; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 25000; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; повноцінний ліхтарик; гіроскоп; індикатор сповіщень; FM-приймач; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) зверху
Колір
діагональ дисплея
6.95 "
роздільна здатність екрану
2460х1080
Вбудована пам'ять
512 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
25000 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
185.5x85.5x34 мм
Вага
777 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  13500 грн.    до  19000 грн.

від 14 299  до 19 751 грн.
Ulefone Armor 33 12/512Gb Black
АЛЛО (Київ)
17 599 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Armor 33 12/512Gb Black (6975326660129) 6975326660129
Itbox.ua (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor 33 12/512Gb Phantom Black
Stls.store (Київ)
15 551 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 33 12/512GB Black
Touch (Дніпро)
15 179 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 33 12/512GB Black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
14 599 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 33 12/512Gb Phantom Black
Цифра (Київ)
15 273 грн.
← купити
Ulefone Armor 33 12/512GB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
15 999 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Armor 33 12/512Gb Black (6975326660129)
Q-techno.com.ua (Київ)
17 534 грн.
← купити
Ulefone 6975326660129
Mallprix.com (Київ)
17 352 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Armor 33 12/512Gb Black (6975326660129) 6975326660129
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor 33 12/512GB Black
Demping.store (Кривий Ріг)
14 299 грн.
← купити
Ulefone Armor 33 12/512Gb 4G Black Armor3312/512Gb4GBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor 33 12/512GB Black EU
Sota.store (Київ)
14 625 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 33 12/512GB 4G Black 6975326660129
Vodafone.ua (Київ)
← купити
ULEFONE Armor 33 12/512GB Black
Limon.in.ua (Хмельницький)
14 749 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 33 12/512GB Black
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
14 799 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Armor 33 12/512Gb Black (6975326660129)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
16 399 грн.
← купити
Ulefone Armor 33 12/512GB Phantom Black
Rezervacija.com.ua (Київ)
14 999 грн.
← купити
Ulefone Armor 33 12/512 ГБ Чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
19 751 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 33 12/512GB Phantom Black (6975326660129) 6975326660129
Ktc.ua (Рівне)
← купити
ULEFONE Armor 33 12/512GB Black Night Vision Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
14 728 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 33 12/512Gb 4G Black
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor 33 12/512GB Phantom Black Global
MAUDAU (Київ)
15 362 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Armor 33 12/512GB Black (6975326660129)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor 33 12/512Gb Phantom Black (UA UCRF)
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor 33 12/512Gb Phantom Black (UA UCRF)
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Armor 33 12/512GB Black
MAUDAU (Київ)
15 443 грн.
← купити
Захищений смартфон Ulefone Armor 33 12/512GB Black (глобальна версія)
Rozetka.ua (Київ)
15 732 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 33 12/512GB Black [147607]
Rozetka.ua (Київ)
16 449 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor 33 12/512GB Phantom Black (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
15 933 грн.
← купити
ULEFONE Armor 33 12/512GB Black Night Vision ( Global Version )
Rozetka.ua (Київ)
16 080 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати UleFone Armor 33, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон UleFone Armor 33. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон UleFone Armor 33 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія