шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон UleFone Note 14 64GB

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон UleFone Note 14 64GB за ціною від 3878 грн.
Відео 4Фото 15

Характеристики та опис UleFone Note 14 64GB

Вага (г): 189; Розміри (мм): 164.8x76x8.95; зарядний пристрій; захисне скло / плівка; чохол; Ємність (мАгод): 4500; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) зверху; USB-C: USB-C; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: 2 SIM;язку: 4G (LTE); Стандарт зв'
Колір
діагональ дисплея
6.52 "
роздільна здатність екрану
1600х720 (20:9)
Вбудована пам'ять
64 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Функції та можливості
сканер відбитка відсутня
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
4500 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
164.8x76x8.95 мм
Вага
189 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  4500 грн.

від 3 878  до 3 899 грн.
Ulefone Note 14 4/64Gb Mint Green
Limon.in.ua (Хмельницький)
3 899 грн.
← купити
Ulefone Note 14 4/64Gb Lavender Purple Гарантія 1 рік
Limon.plus (Київ)
3 878 грн.
← купити
Ulefone Note 14 4/64Gb Midnight Black
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
Ulefone Note 14 4/64Gb Lavender Purple
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
Ulefone Note 14 4/64Gb Midnight Black Гарантія 1 рік
Limon.plus (Київ)
← купити
Ulefone Note 14 4/64Gb Mint Green Гарантія 1 рік
Limon.plus (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати UleFone Note 14 64GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон UleFone Note 14 64GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон UleFone Note 14 64GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія