шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон UleFone Note 18 Ultra

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити мобільний телефон UleFone Note 18 Ultra за ціною від 6599 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис UleFone Note 18 Ultra

Вага (г): 212; Розміри (мм): 168.8x76.8x8.85; зарядний пристрій; захисне скло / плівка; чохол; Захист від вологи: IPX4 (захист від бризок); Ємність (мАгод): 5450; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; FM-приймач; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) зверху; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.2
Колір
діагональ дисплея
6.78 "
роздільна здатність екрану
2460х1080
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5450 мАгод
Захист від вологи
IPX4 (захист від бризок)
Розміри (ВхШхТ)
168.8x76.8x8.85 мм
Вага
212 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6750 грн.    до  9250 грн.

від 6 599  до 9 283 грн.
Ulefone Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256GB Titanium Gray
MTA.ua (Київ)
7 899 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256GB Black
Stls.store (Київ)
7 975 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256GB Lustrous Black
Touch (Дніпро)
← купити
Смартфон 6.78" Ulefone Note 18 Ultra 12/256Gb 5G 2-SIM 50/32Мп 8 ядер Android 14 Чорний Новий
Synthetic.ua (Луцьк)
6 599 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
7 799 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256GB Black
Цифра (Київ)
7 832 грн.
← купити
Смартфон UleFone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black
Denika.ua (Харків)
8 004 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 814 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black
Demping.store (Кривий Ріг)
7 499 грн.
← купити
Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black
Mobileplanet.ua (Одеса)
8 215 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black EU
Sota.store (Київ)
7 650 грн.
← купити
Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
7 849 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black (Global Version) NFC
MAUDAU (Київ)
8 269 грн.
← купити
Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black Смартфон Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black
Kvshop.com.ua (Київ)
7 677 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black DE-1217537
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 674 грн.
← купити
Мобільний телефон Ulefone Note 18 Ultra 6/256GB Black
Rozetka.ua (Київ)
8 699 грн.
← купити
Ulefone Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256GB Moonlit White
MTA.ua (Київ)
← купити
Ulefone Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256GB Lustrous Black
MTA.ua (Київ)
7 999 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Titanium Grey
Newsmag.com.ua (Дніпро)
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Moonlit White
Newsmag.com.ua (Дніпро)
← купити
Смартфон UleFone Note 18 Ultra 6/256Gb Titanium Gray
Denika.ua (Харків)
8 295 грн.
← купити
Смартфон UleFone Note 18 Ultra 6/256Gb Moonlit White
Denika.ua (Харків)
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Titanium Grey
Demping.store (Кривий Ріг)
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Moonlit White
Demping.store (Кривий Ріг)
← купити
Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Titanium Grey
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
← купити
Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Moonlit White
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Moonlit White (Global Version)
MAUDAU (Київ)
8 270 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Titanium Grey (Global Version)
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black
MAUDAU (Київ)
8 099 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Titanium Grey
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Moonlit White
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black
MAUDAU (Київ)
8 135 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Titanium Grey
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Moonlit White
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Titanium Grey DE-1217538
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Moonlit White DE-1217539
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Захищений смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black (глобальна версія)
Rozetka.ua (Київ)
8 569 грн.
← купити
Захищений смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Titanium Grey (глобальна версія)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Захищений смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Moonlit White (глобальна версія)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black
Rozetka.ua (Київ)
9 283 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256GB Lustrous Black [147649]
Rozetka.ua (Київ)
8 899 грн.
← купити
Смартфон UleFone Note 18 Ultra 6/256Gb Titanium Gray
Rozetka.ua (Київ)
8 959 грн.
← купити
Смартфон UleFone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black
Rozetka.ua (Київ)
8 644 грн.
← купити
Смартфон UleFone Note 18 Ultra 6/256Gb Moonlit White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Moonlit White (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
8 898 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black (Global Version) NFC
Rozetka.ua (Київ)
8 897 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Titanium Grey (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати UleFone Note 18 Ultra, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон UleFone Note 18 Ultra. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон UleFone Note 18 Ultra у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія