шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон UleFone Note 18 Ultra

Ціни48Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити мобільний телефон UleFone Note 18 Ultra за ціною від 6599 грн.
Відео 1Фото 10

Характеристики та опис UleFone Note 18 Ultra

Вага (г): 212; Розміри (мм): 168.8x76.8x8.85; зарядний пристрій; захисне скло / плівка; чохол; Захист від вологи: IPX4 (захист від бризок); Ємність (мАгод): 5450; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; FM-приймач; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) зверху; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.2
Колір
діагональ дисплея
6.78 "
роздільна здатність екрану
2460х1080
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5450 мАгод
Захист від вологи
IPX4 (захист від бризок)
Розміри (ВхШхТ)
168.8x76.8x8.85 мм
Вага
212 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6750 грн.    до  9250 грн.

від 6 599  до 9 283 грн.
Ulefone Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256GB Titanium Gray
MTA.ua (Київ)
7 999 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256GB Black
Stls.store (Київ)
7 975 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256GB Lustrous Black
Touch (Дніпро)
7 899 грн.
← купити
Смартфон 6.78" Ulefone Note 18 Ultra 12/256Gb 5G 2-SIM 50/32Мп 8 ядер Android 14 Чорний Новий
Synthetic.ua (Луцьк)
6 599 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
7 799 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256GB Black
Цифра (Київ)
7 832 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black
Q-techno.com.ua (Київ)
7 804 грн.
← купити
Смартфон UleFone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black
Denika.ua (Харків)
8 004 грн.
← купити
Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
7 849 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 6/256Gb Lustrous Black (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 815 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати UleFone Note 18 Ultra, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон UleFone Note 18 Ultra. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон UleFone Note 18 Ultra у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія