шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон UleFone Armor X7

Ціни35Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон UleFone Armor X7 за ціною від 2693 грн.
Відео 27Фото 10

Характеристики та опис UleFone Armor X7

Вага (г): 234; Розміри (мм): 150x78.9x14.6; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 4000; цифровий компас; ГЛОНАСС; GPS-модуль; гіроскоп; шумопоглинання; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) зверху; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Колір
діагональ дисплея
5 "
роздільна здатність екрану
1280х720 (16:9)
Вбудована пам'ять
16 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка ззаду
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Ємність батареї
4000 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K / IP68, MIL-STD-810G /
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
150x78.9x14.6 мм
Вага
234 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4700 грн.    до  6500 грн.

від 2 693  до 8 506 грн.
Ulefone Смартфон Ulefone Armor X7 2/16GB Orange
MTA.ua (Київ)
7 099 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X7 2/16Gb Black
Stls.store (Київ)
2 742 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X7 2/16GB Black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
6 689 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X7 2/16Gb Black
Цифра (Київ)
2 693 грн.
← купити
Ulefone Armor X7 2/16GB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
6 399 грн.
← купити
Смартфон UleFone Armor X7 2/16GB Black
Denika.ua (Харків)
2 946 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X7 2/16GB Black
Demping.store (Кривий Ріг)
6 389 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X7 2/16GB Orange EU
Sota.store (Київ)
2 790 грн.
← купити
Смартфон Ulefone Armor X7 2/16GB Black (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 743 грн.
← купити
Ulefone Armor X7 2/16GB Black
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
6 739 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати UleFone Armor X7, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон UleFone Armor X7. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон UleFone Armor X7 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія