шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-3960 за ціною від 1325 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Edenberg EB-3960

Країна походження бренду: Польща; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: алюміній; отвір для пари; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'єм (л): 6.6; Макс. об' Макс. розмір (см): 28; Комплектація: накладки на ручки; Тип: каструля
Колір
Тип
каструля
Комплектація
накладки на ручки
Розмір
28 см
Об'єм
6.6 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
отвір для пари
Матеріал
алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1350 грн.    до  1700 грн.

від 1 325  до 1 679 грн.
Каструля-казан Edenberg 6.5 л з мармуровим антипригарним покриттям та кришкою (EB-3960)
Rozetka.ua (Київ)
1 325 грн.
← купити
Казан із кришкою Edenberg EB-3960 28 см 6,6 л
Rozetka.ua (Київ)
1 633 грн.
← купити
Каструля Edenberg EB-3960 із кришкою та мармуровим антипригарним покриттям 28 см 6.5 л Білий
Rozetka.ua (Київ)
1 643 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg 6.5 л з мармуровим антипригарним покриттям та кришкою (EB-3960)
Rozetka.ua (Київ)
1 345 грн.
← купити
Кастрюля Edenberg EB-3960 6.5 л квадратна з кришкою та мармуровим покриттям
Rozetka.ua (Київ)
1 679 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-3960 з мармуровим покриттям та скляною кришкою 6.6 л кругла Сира
Rozetka.ua (Київ)
1 590 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-3960, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-3960. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-3960 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія