шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення1Корисне8Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-3976 за ціною від 787 грн.
Відео 2Фото 5

Характеристики та опис Edenberg EB-3976

Країна походження бренду: Польща; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для пари; воронка для приправ; миття в посудомийці; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'єм (л): 2.3; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 20; Тип: каструля
Колір
Тип
каструля
Розмір
20 см
Об'єм
2.3 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
воронка для приправ
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 787  до 1 668 грн.
Каструля Edenberg EB-3976 з гранітним покриттям та кришкою 2.3 л 20 см
MAUDAU (Київ)
930 грн.
← купити
Каструля казан із гранітним антипригарним покриттям 2.3 л 20 см Edenberg EB-3976
Rozetka.ua (Київ)
857 грн.
← купити
Каструля-казан з антипригарним гранітним покриттям 2.3 л 20 см Edenberg EB-3976 Індукційний казан
Rozetka.ua (Київ)
1 661 грн.
← купити
Каструля-казан з антипригарним гранітним покриттям 2.3л 20см Edenberg EB-3976 Індукційний казан
Rozetka.ua (Київ)
1 668 грн.
← купити
Казан-каструля Edenberg EB - 3976 з антипригарним покриттям круглий 2.3л (805)
Rozetka.ua (Київ)
996 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg 2.3л з гранітним покриттям та скляною кришкою (EB-3976)
Rozetka.ua (Київ)
850 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-3976 з гранітним покриттям та скляною кришкою 2.3 л кругла Сіра
Rozetka.ua (Київ)
999 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-3976 з 3-шаровим антипригарним гранітним покриттям 2.3 л 20 см (EB-3976)
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Каструля з кришкою Edenberg EB-3976 20 см 2.3 л
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кастрюля Edenberg EG-3976 2.3л Сірий
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-3976, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-3976. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-3976 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія